Відгуки
rasshirenie-balkona-Lvov
Юра
Дуже задоволені якістю і оперативністю роботи!Врахували усі побажання Рекомендую!
Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
balkon-z-sendvich-paneley-Lviv-Vash-Balkon
Ганна
Дякую за гарний та кваліфікований підхід до роботи. Працівники компанії якісно та оперативно виконують усі поставлені перед ними завдання (демонтаж парапету, стяжки, вікон та заміна високоякісними седвіч-панелями та вікнами ) попередньо узгодивши усі мої побажання. Хочеться особливо відзначити пунктуальність та оперативність, вперше побачила працівників які рівно о 8.00 постукали у двері та приступили до роботи. Для скління мого об’єкту запропонували безліч варіантів вікон та матеріалів для кріплень, дуже лояльні ціни, а якість натомість висока. Рекомендую звертатись до "Ваш балкон" і тішити своє око красою щодня багато років.
 
Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
balkon-z-vystupom-Lviv-12
Володимир
Дякую за новий балкон. Почну з перед історії: при виборі компанії моніторив багато компаній. Були різні, одні не бралися за роботу, інші пропонували ставити з внутрішньої сторони ще стіну, тим самим крадучи простір мого балкону. Компанія "Ваш балкон" на замірах сказали: "Та нема проблем нічого не треба домуровувати, зварити каркас і можна ставити", - що мене звісно порадувало і це було тим плюсом, що відрізняло її від інших схожих компаній. Це чіткість і швидкість, і ще що пришвидшило мій вибір компанії - відгуки реальних людей і фото реальних об'єктів. Через невеликий час хлопці зварили каркас, зробили все професійно, відповідали на всі питання, які мене цікавили. Вікна були готові за 3 тижня. Змонтували їх швидко за один день,проте є деякі претензії: це не у правильному місці приварена труба на одяг посеред відкриваючого вікна (хоча можна було на сантиметрів 10 дальше), довго документи мені давали про які домовлялися заздалегідь. P. S. Попри дрібні претензії всім рекомендую)

Скління кутового балкона з виступом

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Balkon-s-nulya-Lvov-Vash-Balkon-8
Макс
Роботою яка була зробленна задоволенні, зроблено все якісно і вчасно, прислухалися до усіх побажань та запропонували для нас найкращі можливі варіанти, як по ціні так і по виготовленні балкона. Якщо ви хочете зробити балкон, звертайтесь і ви будете здивовані ціною та якістю роботи.

Будівництво балкона з нуля

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
perekryitie-kryishi-Lvov-7
Ірина
Хочу сказати велике ДЯКУЮ фірмі "Ваш Балкон". Я вражена їхній швидкості і професійності. Багато майстрів просто відмовилися виконувати цю роботу, а хлопці прийшли, і через три дня зробили новий, біленький балкон. Хлопці ДЯКУЮ вам за швидко, якісно і за помірну ціну зроблену дуже якісну роботу. Всім РЕКОМЕНДУЮ звертайтеся не пошкодуєте...

Перекриття даху балкона 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
sklinnya-balkona-Lviv-5
Ігор
На 10 поверсі хлопці зробили балкон з дахом. Дуже дякую! Рекомендую!

Дах балкона із сендвіч панелей 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Lviv-remont-balkona-8
Оксана
Якісно, оперативно. всього за тиждень у мене новенький гарненький балкон. Одного дня заміряли, наступного дня зварювальні роботи і через тиждень все доробили. Рекомендую.

Ремонт балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
sklinnya-balkona-Lviv-91
Галина
Гарно приємно задоволено роботою майстрів, за відношення майстрів та розуміння, за якісну швидку роботу😊

Виносний балкон

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Lviv-Vash-Balkon-5
Наталія
Щиро дякую за свій новенький балкон! Хлопці - молодці! Всі побажання врахували! І тепер і я можу потішитися французькими вікнами! Швидкі терміни виконання - тиждень часу і балкон готовий, конкурентні ціни, нові погляди на інтер'єр . P. S. і зверніть увагу, пунктуальні! Не запізнюйтесь, так як я :) Усій команді дякую за гарну роботу! Вибирала компанію керуючись цінами, які звичайно, моніторились, у вартість уже входять відливи і головне, що пришвидшило мій вибір компанії - відгуки реальних людей і реальних об'єктів. Коли живеш у великому місті і немає особливо знайомих, хто б порадив компетентних виконавців, найменше, що можна зробити поїхати за реальною адресою і побачити на власні очі реальну роботу, а не фото взяті з Інтернету. Велика кількість відгуків і реально виконаної роботи остаточно мене переконала вибрати саме команду "Ваш балкон". Претензій ні до роботи, ні до майстрів - жодних. На 7-му поверсі працюють краще за альпіністів ;)

Панорамне скління балкону 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
balkon-z-nulya-Lviv-11
Світлана
Дуже вдячні за професійність та якісно та швидко виконану роботу! Балконом дуже задоволені.

Балкон під ключ із сендвіч панелей 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
1 2 3 4 5