Відгуки
Lviv-Vash-Balkon-5
Наталія
Щиро дякую за свій новенький балкон! Хлопці - молодці! Всі побажання врахували! І тепер і я можу потішитися французькими вікнами! Швидкі терміни виконання - тиждень часу і балкон готовий, конкурентні ціни, нові погляди на інтер'єр . P. S. і зверніть увагу, пунктуальні! Не запізнюйтесь, так як я :) Усій команді дякую за гарну роботу! Вибирала компанію керуючись цінами, які звичайно, моніторились, у вартість уже входять відливи і головне, що пришвидшило мій вибір компанії - відгуки реальних людей і реальних об'єктів. Коли живеш у великому місті і немає особливо знайомих, хто б порадив компетентних виконавців, найменше, що можна зробити поїхати за реальною адресою і побачити на власні очі реальну роботу, а не фото взяті з Інтернету. Велика кількість відгуків і реально виконаної роботи остаточно мене переконала вибрати саме команду "Ваш балкон". Претензій ні до роботи, ні до майстрів - жодних. На 7-му поверсі працюють краще за альпіністів ;)

Панорамне скління балкону 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
balkon-z-nulya-Lviv-11
Світлана
Дуже вдячні за професійність та якісно та швидко виконану роботу! Балконом дуже задоволені.

Балкон під ключ із сендвіч панелей 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-76
Соломія
Робили балкон з нуля. Все зробили чудово, швидко, а головне якісно. Порадила би всім звертатися, поставляється з розумінням, багато підкажуть)

Балкон з нуля під ключ

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-167
Сергій
Роботу виконали якісно і оперативно. При оформленні замовлення отримав багато корисних порад, які згодом дозволили оптимізувати витрати. Задоволенй, рекомендую.

Панорамне скління балконів

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-7
Андрій
Дякую за гарно виконану роботу! Робили засклення балкону 4м на 2м. Врахували всі мої побажання. Задоволений підходом до роботи. Швидко.Якісно. Відповідально. Окремо дякую за пунктуальність.
Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-81
Андрій
Балкон перестав протікати. Вигляд чудовий. І зсередини, і з вулиці. А зараз інший балкон переробили, результат - стало світліше й у сто раз краще.

Приєднання балкона до кімнати 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
sklinnya-balkona-Lviv-5
Роман
Замовляв скління лоджиї для утеплення і приєднання до квартири. Для замірів приїхали того самого дня коли подзвонив. Конфігурацію і вузли примикання узгодили з майстрами, які роблять ремонт, для хорошого утеплення. Роботу виконали якісно і швидко, всім задоволений. Рекомендую.

Скління балкона металопластиковими вікнами

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-remont-balkona-18
Ірина
Якісна і оперативна робота, задоволена на всі 100%, при тому, що балкон був дуже в поганому стані, хлопці зробили капітальний ремонт за три дні. Рекомендую.

 Реконструкція балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-153
Данило
Приємно вражений) від моменту замірів, до виконання робіт - всього навсього 8 календарних днів!) (Повний демонтаж старих парапетів і відгороджень, зварювання основи і монтаж п-подібної метало-пластикової конструкції) Все чітко обговорили, з акцентували увагу на деталях і вперед. За майстрами не те, що не слідкував, а взагалі поїхав по роботі і не був присутній. Хлопці прислали фотозвіт - попросив колегу передати гроші і все). В хаті порядок. Навіть підметено) всі демонтовані залишки від старого балкону винесені під погрузку авто. Прийшов, помив підлоги і чистота) Всім рекомендую)

Панорамне засклення балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Іван
Враження тільки найкращі! При складанні договору, хлопці детально розяснили, за які саме, виконані роботи вони беруть плату. І повірте вона найоптимальніша з поміж, запропунованих іншими компаніями. Через декілька дні ( не більше 1 тижня ) працівники попередили про свій візит і на наступний день приїхали. Провели певні монтажні роботи згідно наших побажань, поставили вікна, обшили зовнішню поверхню бляхою і все це за 6-7 годин. Виконали свою роботу акуратно та професійно! Жодних зауважень немає. Щиро вдячний за оперативність і компетентність. При нагоді буду рекомендувати саме цю компанію своїм знайомим. P.S. Бажаю вам здоровя, процвітання, та лояльних клієнтів!
Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
1 2 3 4