Відгуки
Vash-Balkon-Lviv-76
Соломія
Робили балкон з нуля. Все зробили чудово, швидко, а головне якісно. Порадила би всім звертатися, поставляється з розумінням, багато підкажуть)

Балкон з нуля під ключ

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-167
Сергій
Роботу виконали якісно і оперативно. При оформленні замовлення отримав багато корисних порад, які згодом дозволили оптимізувати витрати. Задоволенй, рекомендую.

Панорамне скління балконів

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-7
Андрій
Дякую за гарно виконану роботу! Робили засклення балкону 4м на 2м. Врахували всі мої побажання. Задоволений підходом до роботи. Швидко.Якісно. Відповідально. Окремо дякую за пунктуальність.
Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-81
Андрій
Балкон перестав протікати. Вигляд чудовий. І зсередини, і з вулиці. А зараз інший балкон переробили, результат - стало світліше й у сто раз краще.

Приєднання балкона до кімнати 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
sklinnya-balkona-Lviv-5
Роман
Замовляв скління лоджиї для утеплення і приєднання до квартири. Для замірів приїхали того самого дня коли подзвонив. Конфігурацію і вузли примикання узгодили з майстрами, які роблять ремонт, для хорошого утеплення. Роботу виконали якісно і швидко, всім задоволений. Рекомендую.

Скління балкона металопластиковими вікнами

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-remont-balkona-18
Ірина
Якісна і оперативна робота, задоволена на всі 100%, при тому, що балкон був дуже в поганому стані, хлопці зробили капітальний ремонт за три дні. Рекомендую.

 Реконструкція балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-153
Данило
Приємно вражений) від моменту замірів, до виконання робіт - всього навсього 8 календарних днів!) (Повний демонтаж старих парапетів і відгороджень, зварювання основи і монтаж п-подібної метало-пластикової конструкції) Все чітко обговорили, з акцентували увагу на деталях і вперед. За майстрами не те, що не слідкував, а взагалі поїхав по роботі і не був присутній. Хлопці прислали фотозвіт - попросив колегу передати гроші і все). В хаті порядок. Навіть підметено) всі демонтовані залишки від старого балкону винесені під погрузку авто. Прийшов, помив підлоги і чистота) Всім рекомендую)

Панорамне засклення балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
sklinnya-lodzhiyi-Lviv-61 Ваш Балкон
Іван
Враження тільки найкращі! При складанні договору, хлопці детально розяснили, за які саме, виконані роботи вони беруть плату. І повірте вона найоптимальніша з поміж, запропунованих іншими компаніями. Через декілька дні ( не більше 1 тижня ) працівники попередили про свій візит і на наступний день приїхали. Провели певні монтажні роботи згідно наших побажань, поставили вікна, обшили зовнішню поверхню бляхою і все це за 6-7 годин. Виконали свою роботу акуратно та професійно! Жодних зауважень немає. Щиро вдячний за оперативність і компетентність. При нагоді буду рекомендувати саме цю компанію своїм знайомим. P.S. Бажаю вам здоровя, процвітання, та лояльних клієнтів!
Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-6
Зіновій
Хочу поділитись враженням...від роботи бригади майстрів....: в першу чергу дякую і що особливо важливо ..це належний інструктаж і обладнання по страхівці відносно висотних робіт .... колектив злагоджений працюють відмінно ... РЕКОМЕНДУЮ... 👍

Зовнішня обшивка балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-15
Наталія
Рекомендую Компанію "Ваш балкон", оскільки повністю задоволена їхньою роботою на всіх етапах будівництва балкону (у нас була зроблена заливка плити, зварювальні роботи, зовнішня обшивка, вибивання отвору для балконних дверей, монтаж вікон і балконного блоку). Хлопці працювали якісно, швидко і совісно. Керівник відповідальний і порядний. Виникли труднощі з отворами для швелерів, тому що під цеглою виявився моноліт, але і з цим завданням успішно справились) Тепер тішимося просторим балконом, за який щиро вдячні!

Будівництво балконів з виносом вперед

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
1 2 3 4 5