Відгуки
Vash-Balkon-Lviv-remont-balkona-18
Ірина
Якісна і оперативна робота, задоволена на всі 100%, при тому, що балкон був дуже в поганому стані, хлопці зробили капітальний ремонт за три дні. Рекомендую.

 Реконструкція балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-153
Данило
Приємно вражений) від моменту замірів, до виконання робіт - всього навсього 8 календарних днів!) (Повний демонтаж старих парапетів і відгороджень, зварювання основи і монтаж п-подібної метало-пластикової конструкції) Все чітко обговорили, з акцентували увагу на деталях і вперед. За майстрами не те, що не слідкував, а взагалі поїхав по роботі і не був присутній. Хлопці прислали фотозвіт - попросив колегу передати гроші і все). В хаті порядок. Навіть підметено) всі демонтовані залишки від старого балкону винесені під погрузку авто. Прийшов, помив підлоги і чистота) Всім рекомендую)

Панорамне засклення балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
sklinnya-lodzhiyi-Lviv-61 Ваш Балкон
Іван
Враження тільки найкращі! При складанні договору, хлопці детально розяснили, за які саме, виконані роботи вони беруть плату. І повірте вона найоптимальніша з поміж, запропунованих іншими компаніями. Через декілька дні ( не більше 1 тижня ) працівники попередили про свій візит і на наступний день приїхали. Провели певні монтажні роботи згідно наших побажань, поставили вікна, обшили зовнішню поверхню бляхою і все це за 6-7 годин. Виконали свою роботу акуратно та професійно! Жодних зауважень немає. Щиро вдячний за оперативність і компетентність. При нагоді буду рекомендувати саме цю компанію своїм знайомим. P.S. Бажаю вам здоровя, процвітання, та лояльних клієнтів!
Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-6
Зіновій
Хочу поділитись враженням...від роботи бригади майстрів....: в першу чергу дякую і що особливо важливо ..це належний інструктаж і обладнання по страхівці відносно висотних робіт .... колектив злагоджений працюють відмінно ... РЕКОМЕНДУЮ... 👍

Зовнішня обшивка балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-15
Наталія
Рекомендую Компанію "Ваш балкон", оскільки повністю задоволена їхньою роботою на всіх етапах будівництва балкону (у нас була зроблена заливка плити, зварювальні роботи, зовнішня обшивка, вибивання отвору для балконних дверей, монтаж вікон і балконного блоку). Хлопці працювали якісно, швидко і совісно. Керівник відповідальний і порядний. Виникли труднощі з отворами для швелерів, тому що під цеглою виявився моноліт, але і з цим завданням успішно справились) Тепер тішимося просторим балконом, за який щиро вдячні!

Будівництво балконів з виносом вперед

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
Vash-Balkon-Lviv-1010
Олексій
Відмінно все зробили і в найкоротші терміни. Всім раджу!

Монтаж вікон з виступом вперед

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
sklinnya-lodzhiyi-Lviv-18
Наталія
Робота - на відмінно!!! Вікна чудові! Враховані всі мої побажання: 1. продуманий до дрібниць дашок (останній поверх, є тріщина в стелі, затікала вода); 2. безпека дітей (висота перегородки + ручки з замком); 3. дизайн. Крім того, на відмінно справились з труднощами, які виникали в процесі монтажу вікон (тріщина в панелі над вікном). Монтаж двох балконів зайняв 1 робочий день. Дуже дякую колективу за втілення в життя моєї моєї мрії😃 І особлива подяка Мар'яну за те, що вислухав і прийняв до уваги всі мої побажання!!!

Скління лоджії

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
20160714_134103_1001x751
Дарія
Щиро вдячні за гарну і вчасну роботу. Працювали акуратно, прислуховувалися до усіх побажань, балкон просторий і світлий.

Розширення та зварювання балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
20160325_130704_1001x751
Роман
Ми задоволені цим майстром, швидко і добре зробили нашу лоджію. Не було із ними не зрочностів. Врахували усі побажання.

Виступ на лоджії 

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
20160329_185325_1001x751
Володя
Попердні розміри балкону 800 / 3100 мм. Розміри після реконструкції 1100 / 3900 мм. Робили швидко. Оцінка із (1- до 5 ) (4 бали). Досить добре.

Збільшення площі балкона

Весь відгук
Згорнути відгук
Балкон клієнта
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11