Перила на балкон з металу

по вул. Тернопільська, м. Львів

Даний Замовник звернувся до нас з бажанням замінити існуючі перила на балконі на нові металеві балконні перила з новим дашком і плиткою.

У сусідів знизу була претензія до нашого Замовника про те, що під час дощів до них через його балкон затікає вода.

По приїзду на об’єкт і оцінки його стану (перил і стяжки) нами було прийнято рішення демонтажу частини стяжки підлоги для того, щоб зрозуміти стан балконної плити. Після того, як ми це зробили, ми побачили, що необхідно проводити повний демонтаж стяжки підлоги, тому що частковий демонтаж не показав “повну картину”.

В процесі демонтажу стяжки балконної плити і старих поручнів ми побачили, що причина затікання на сусідський балкон була не в нашого Замовника, а в самих ж власників балкона на 2-му поверсі, від яких йшли скарги.

Через неправильний монтаж балкона на 2-му поверсі проблеми виникли у 2-х власників балконів!

При монтажі скла в гумі сусід знизу “зайшов” на балкон нашого Замовника, технічно невірно здійснив монтажні роботи свого балкона і тим самим створив проблему: вода накопичувалася в районі плити нашого Замовника, руйнувала його плиту і проникала на 2-й поверх. За фото Ви можете побачити яким чином Власник балкона на 2-му поверсі це зробив.

Балконні плити в такому стані підлягають реставрації. Для виконання робіт на даному об’єкті нам довелося врегулювати конфлікт між 2-ма сусідами, тому що Власник балкона знизу, від дій якого виникла проблема, звинувачував всіх у неправильних діях, захищаючи свій “професіоналізм” і статус “будівельника” з використанням нецензурної лексики.

Загалом, іноді ремонт балкона – це не просто виконання завдань, які стоять перед нами, але і рішення таких нестандартних питань, від яких страждають наші Замовники.

Повна реставрація плити виявилася неможливою через нерозв’язні суперечки з сусідом-“будівельником” з цього питання і нами було запропоновано рішення, реалізацію якого Ви можете бачити на фото.

Даний варіант ремонту плити надійний і безпечний для подальшої заливки стяжки і укладання плитки.

За рахунок деформації плити (як нашого Замовника, так і його сусіда знизу) нами було прийнято рішення зробити винос по плиті на 5 см.

 

Нашою компанією “Ваш Балкон” були виконані наступні роботи:

  • Демонтаж старих поручнів і стяжки підлоги;
  • Зварювальні роботи: зміцнення балконної плити, зварювання нових балконних металевих перил;
  • Обробка металу;
  • Монтаж дашка.