Зварка основи для монтажу вікон. Монтаж вікон

по вул. Венеціанова, м. Львів

Вибираючи віконну компанію для заміни вікон на балконі (лоджії, веранді) необхідно також враховувати стан парапету, на який вони будуть встановлюватися. У нашій практиці ми зустрічали такі об’єкти, де нові металопластикові вікна були встановлені на старий неукріплений парапет. По-перше, це небезпечно для людського життя (вікна можуть на неправильної конструкції впасти в будь-який момент), а по-друге – це виявляється зовсім невигідною економією і тягне за собою додаткові витрати.

Також, ми зустрічали об’єкти, коли Клієнт хотів теплий балкон і йому віконна компанія продавала теплі вікна. Однак теплі вікна без теплого даху і не утепленого парапету не відповідатимуть заявленим характеристикам.

Звертаючись в будь-яку компанію, що спеціалізується на продажу вікон для заміни вікон на балконі / лоджії, необхідна повна оцінка стану парапету – основи, на яку будуть ставитися вікна.

Даний об’єкт ми виконували через віконну компанію. Після того, як почався демонтаж, спеціалісти тієї компанії побачили, що основа для монтажу вікон ненадійна і звернулися в нашу компанію для проведення зварювальних і монтажних робіт.

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Демонтажні роботи;
  • Зварювальні роботи (посилення парапету, зварювання виступу вперед і в бік, зварювання держателів вірьовок для сушіння білизни, зварювання основи для монтажу даху);
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж даху з сендвіч панелей;
  • Монтаж внутрішнього підвіконня;
  • Герметизація.

Компанія з продажу вікон була дуже задоволена нашою роботою і була здивована станом балкона після того, як ми зробили повний необхідний демонтаж (старий метал був іржавий і абсолютно ненадійний). Ремонт на даному балконі виявився дорожчим через те, що спочатку планувався тільки демонтаж старих вікон і монтаж нових.