Дозаливка плити: збільшення балкона по плиті

Дозалівка плити здійснювалася у Львові по вул. Розточчя

Власниця цього балкона звернулася в нашу компанію з бажанням провести роботи по до заливці балконної плити. По фото Ви можете побачити дизайн балконів за проектом Забудовника, а також те, що мешканці почали добудовувати балкони (переводячи їх в статус лоджій), тим самим збільшуючи на них простір, який можна вигідно використовувати.

Для Замовниці було важливо, щоб продовження плити було зроблено якісно, надійно і безпечно.

Складнощі, які були враховані перед початком роботи:

  1. Будинок був утеплений. Даний багатоповерховий будинок утеплений пінопластом 10 см. Ми знали, що свердління отворів на такій висоті буде не простим завданням, а робити отвір 15 см. – не в стилі нашої компанії (потрібно значно більше). Всі роботи проводилися з самого балкона.
  2. Ненадійний дах сусідського балкона знизу. Знизу по стояку було також зроблено розширення балкона, дах якого перекритий звичайним профнастилом. Будь-який елемент, якби впав, то міг пошкодити профнастил або навіть пробити. Всі роботи ми також виконували з урахуванням цього факту максимально уважно і акуратно.
  3. Відкритий магазин під балконом. Якщо Ви знаєте цей будинок, то Ви знаєте, що на 1-му поверсі в будинку під цими балконами розташовується продуктовий магазин з постійним потоком покупців. Звичайно, в нас не було можливості закрити / обгородити магазин на час проведення розширення плити на 7 поверсі, а це означало, що потрібно працювати так, щоб абсолютно нічого не впало.
  4. Максимальне попередження всіх про роботи. Перед тим, як приступити до роботи, ми врахували всі перераховані вище нюанси і вирішили те, яким чином буде виконуватися кожна дія з нашого боку. Тут основним моментом було врегулювання питань з мешканцями.

Після всього ми з усією відповідальністю приступили до роботи.

В процесі роботи Замовниця попросила, щоб ми на нову частину балкона приварили старі поручні для безпечного виходу.

 

На жаль ми не можемо Вам детально показати яким чином зроблені 2 плити по стояку. Внизу Ви можете спостерігати як плита закрита дерев’яними дошками. А плита над балконом нашої Замовниці (передостанній поверх) просіла. Припускаємо, що це сталося через неглибокі отвори і неякісну фіксацію швелера.

 

Висновок: довіряйте свою безпеку і безпеку людей, які можуть пройти під Вашим балконом або біля нього тільки професіоналам, які виконають заливку і дозаливку плити технічно правильно.

З вдячністю розміщуємо відгук Замовниці.


Буває, що люди, які звертаються в нашу компанію, хочуть бачити на своїх балконах втілення виключно своїх ідей (або ідей, які їм розповіли “знаючі” нібито фахівці). Якщо ми бачимо, що те, що хоче зробити людина не є надійним і безпечним і вона не погоджується на те, що пропонуємо ми (то, що буде технологічно правильним), то ми не беремося за таку роботу.

Також, в нашій практиці не було жодного об’єкта, який ми б сказали, що будемо робити і не зробили. Роботу на кожному об’єкті ми доводимо до кінця.

Тому, будемо Вам вдячні, якщо Ви, бажаючи зробити ремонт балкона або лоджії зателефонуйте нам. Об’єкти, на яких ми працювали з описом на них всіх робіт Ви можете подивитися в нашому Портфоліо.