Скління балкона з виступом вперед

м. Рава-Руська, Львівська область

На даному об’єкті нам необхідно було замінити поточний дерев’яний балкон на металопластиковий балкон і розширити його по підвіконню. За словами Власників, якби на балконі був виступ вперед, то, можливо, в даний період часу вони б не приступили до комплексного ремонту балкона.

Перед нами стояли такі завдання:

1. Повторити в передній частині балкона ширину виступу бокової сторони балкона.

2. Продумати конструкцію для поділу з сусідським балконом.

3. Обшити плиту балкона з зовнішньої сторони.

4. Виконати заміри і монтаж з урахуванням того, що стіна біля балкона утеплена пінопластом.

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Демонтаж старого балкона;
  • Зварювальні роботи: 1) зварювання виступу вперед аналогічно виступу бакової сторони балкона; 2) зварювання держателів вірьовок для сушіння білизни;
    Обробка металу;
  • Поділ балкона з сусідським. Стіна, яка розділяє балкони в майбутньому буде утеплятися;
  • Зовнішня обшивка балкона і виступу вперед;
  • Монтаж металопластикових вікон. Монтаж вікна з боку стіни будівлі виконаний з урахуванням утепленої стіни (вікно “врізано” в пінопласт). Всі передні вікна за бажанням Замовника відкривни;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація.

 

За фото можна порівняти ширину виступу вперед Власника даного балкона і сусідського балкона, де виступ вперед йде стандартної ширини.

Всі етапи роботи були нами детально продумані, щоб виконати монтаж балкона з урахуванням розташування об’єкта в 65 км. від Львова.

За фото створюється враження, що зовнішня обшивка виступу вперед має викривлення. Це ілюзія створюється за рахунок сонячних променів. Обшивка ідеально рівна.

 

Варто відзначити момент узгодження роботи на об’єкті Замовника.

Коли ми набуваємо негативний досвід у відносинах з людьми (коли нас підводять), то в подальшому ми стаємо більш уважні до будь-яких домовленостей і стаємо менш довірливими.

Такий досвід мали і ми в своїй роботі. Такий досвід має і наш Замовник, тому нам довелося його переконувати, що Договір має силу і те, що ми порядно виконаємо все, що обіцяли. Після всього нашого спілкування з Замовником і після виконаних нами робіт на його об’єкті, він залишився задоволений. Прикріплюємо відгук.

 

Якщо Ви плануєте зробити ремонт балкона, але боїтеся бути обдуреними (“кинутими” на гроші), ми відкрито заявляємо, що виконуємо всі наші домовленості. Дорожимо Вашою думкою і нашою репутацією.