Тепле скління балкона з газоблоку

м. Львів, м-н. Рясне-1

Даний Клієнт звернувся в нашу компанію з потребою теплого скління балкона в однокімнатній квартирі для свого сина.

Вибираючи компанію, яка буде робити ремонт балкона, Замовника цікавив комплекс ремонтних робіт на балконі під ключ.

Зі слів Замовника, декілька років тому він робив ремонт балкона в своїй квартирі і залишився дуже задоволений майстрами. Втративши їх контакт і маючи досвід хорошого підходу до роботи, він знову шукав компанію по ремонту балкона, яка виконає роботу у відповідності з усіма його вимогами та очікуваннями.

На першій зустрічі на замірах об’єкта ми обговорили з Клієнтом всі деталі: чим закриється газоблок (рішення – штукатурка білий короїд); внутрішнє оздоблення стін, стелі; світло на балконі; тип скління.

В заскленні балкона було 2 варіанти:

  1. Український профіль Steko.
  2. Німецький профіль Rehau.

Ми показали переваги скління німецьким профілем конкретно для цього об’єкта і незначну різницю за вартістю між двома варіантами.

Рішення: скління балкона німецьким профілем Rehau.

Рішення про металопластикові вікна було прийнято після першого етапу роботи.

Після успішного скління балкона, монтажу дашка, монтажу відливу та герметизації ми отримали позитивний відгук від Клієнта. Прикріплюємо його.

 

Якщо Ви подивитеся на фото заскленого балкона з вулиці, Ви побачите, що балкон має чітке поєднання з усіма сусідськими балконами. Ми “заганяємося” і враховуємо всі деталі, щоб Ваш балкон був ідеальним.

При нашій роботі ми завжди прагнемо до того, щоб не зіпсувати красу будівлі (фасад). Даний балкон знаходиться на 4 поверсі. Приклад оформлення балконів, які псують фасад – сусідні балкони, які знаходяться на 2 і 6 поверхах.

 

Готові приступити до роботи на Вашому балконі!)