Гідроізоляція балкона у Львові

по вул. Чорновола, м. Львів

Власниця даного балкона мала потребу в тому, щоб знайти вихід із ситуації по постійному протіканню дашка по всій його довжині через те, що його спочатку не вірно і не якісно встановили.

Складність даного об’єкта – вікна висотою більше 2-х метрів (тобто доступ до дашка), та й правильно прийняти рішення щодо гідроізоляції в даному випадку, щоб знову не було проблем.

Замовниця до нас зверталася до інших, але з якихось причин ніхто за таку роботу не взявся. Оцінивши фасад і розмір діри, в яку постійно затікала вода (можна сказати, що герметизація взагалі була відсутня), ми прийняли на даному об’єкті рішення закласти отвір спеціальним розчином, який:

  • не пропускатиме вологу;
  • буде морозостійким;
  • не потріскується на сонці.

Ми завжди говоримо, що кожен об’єкт індивідуальний і тому до кожного об’єкта застосовуються індивідуальні рішення. У нас є багато об’єктів вирішення аналогічних проблем, які ми не додаємо на сайт або на наші сторінки в соціальних мережах, тому що не хочемо показувати свої власні розробки у вирішенні протікань балконів та лоджій. При співпраці з нами Ви отримаєте повну інформацію.

Після завершення робіт Замовниця залишилася задоволеною.

 

!!! І знову ми повертаємося до питання вибору виконавця ремонту / скління балкона (лоджії).

Як правило, аналізуючи ринок та за відгуками наших клієнтів, ціна за скління у нашій фірмі (при врахуванні однакових параметрів) не відрізняється від інших. Але відмінності вже йдуть тоді, коли виконуються чи не виконуються гарантійні зобов’язання. Виходить, що замовляючи скління балкона у тих, хто не дає гарантії, ви знаходитесь в групі ризику і у разі проблем вам доведеться витратити знову і гроші, і час та нерви.

Завжди звертайтеся до перевірених компаній, які дають гарантію на виконані роботи, а не відповідають: “це не наші проблеми / це не через нас” або взагалі перестають відповідати на телефонні дзвінки та повідомлення.

Наша задача на об’єктах, де потрібна гідроізоляція балкона, – не просто щось зробити, а знайти першопричину та вирішити її. Іноді для цього доводиться знімати рами і встановлювати заново їх або міняти якісь елементи / конструкції. Тому звертайтеся відразу до професіоналів, щоб усе було добре зроблено з першого разу.