Металопластиковий балкон: скління балкона з розширенням Львів

по вул. Городоцька, м. Львів

Даний балкон розташовується на останньому поверсі, тому, крім скління, необхідно було на ньому встановити дах.

Нами успішно був виконаний демонтаж старого балкона до балконної плити та зварений новий надійний металевий каркас балкона з виносом по підвіконню на всі боки.

Замовником був обраний німецький профіль Aluplast із фурнітурою MACO. Узгоджено конфігурацію вікон (кількість відкривних і глухих вікон). З боків встановлені розширювальні профілі для подальшого утеплення балкона.

Дах виконаний із сендвіч панелей.

 

Металопластиковий балкон ціна – дуже широке поняття. Ми неодноразово говорили про те, що робимо індивідуальний розрахунок вартості кожного об’єкта, тому що на ціну впливає все: від обраного профілю та кількості вікон до поточного стану балкона. Розміри об’єкта, комплекс робіт, матеріали та їхня якість, а також оцінка своєї роботи кожного виконавця на ринку у Львові.

Наша компанія “Ваш Балкон” гарантовано дасть Вам оптимальну ціну та високу якість із гарантією на виконані роботи. Тому будемо раді співпраці, просто зв’яжіться з нами.

 

Отже, на даному об’єкті скління балкона з розширенням складалося з наступних етапів:

  • Повний демонтаж старого балкону;
  • Зварювальні роботи: зварювання нового металевого каркаса з виступом уперед по підвіконню по всьому периметру балкона; обробка металу від корозії;
  • Зовнішня обшивка балкона та виступу вперед;
  • Монтаж металопластикових вікон та конструкцій;
  • Монтаж даху із сендвіча;
  • Герметизація балкону.

Виконаною роботою залишились задоволені усі.