П-подібний балкон останній поверх

по вул. Петлюри, м. Львів

На цьому об’єкті перед нами стояло завдання замінити старий об’єкт на новий. Замовники мали бюджет, до якого вони планували “увійти”, звідси за їх бажанням і вибір конфігурації вікон (відкривних і глухих частин).

На даному об’єкті, як і на інших, ми постаралися показати вам якість демонтажних та монтажних робіт. Швидше за все, якби об’єкт робив хтось інший, то стара стяжка була б залишена і на неї поставили б вікна. Однак, у стяжку кріпитися не можна, потрібно в плиту. До того ж, на цьому балконі частина стяжки була зруйнована і, як кожна стара стяжка, мала відповідний неприємний запах.

Особливість об’єкту. Балкон ставився по краю плити і на фото можна побачити бічні сторони, які входять до пінопласту за формою старого балкона. Причина цього – утеплення будівлі було до монтажу нових вікон, і ми не могли вплинути на цю ситуацію.

Балкон Львів ціна

Наша компанія запропонує Вам одну з найдешевших цін на комплексний ремонт балкона, якщо не найкращу ціну. І також ми готові запропонувати Вам високу якість, професійне виконання робіт та гарантії на них.

Отже,  П-подібний балкон на останньому поверсі з дахом складався з наступних етапів:

  • Демонтажні роботи;
  • Монтаж нових металопластикових конструкцій;
  • Закриття плити із зовнішнього боку;
  • Монтаж даху із сендвіч панелей;
  • Герметизація балкону.

 

Замовники, як і ми, залишилися задоволеними виконаною роботою.