Панорамне скління балкона

Ремонт балкона здійснювався по вул. Тичини, м. Львів

Власники даного балкона звернулися в нашу компанію з бажанням зробити на балконі панорамне скління. У темний час доби з балкона відкривається гарний вид і, як Ви зрозуміли по фото, цим будуть насолоджуватися як господарі квартири, так і їх вірний друг, який красується на фото і який також оцінив свій новий куточок 😉

Деякий час Замовники сумнівалися, але все ж прийняли рішення зробити розширення балкона по плиті, що значно збільшило площу балкона.

По фронтальної (передній) частині балкон був розширений на 20 см. Ширина балкона в результаті склала 1,2 м.

По бічних сторонах плита була розширена на 30 см.

Металопластикові вікна встановлені згідно з усіма домовленостями по поворотно-відкидним вікнам.

По низу і верху вікон встановлений розширювальний профіль. Зверху розширювачі надані для можливості обробки стелі. Знизу для можливості підняти підлоги, яка буде робитися теплою.

Дах виготовлений із сендвіч панелей.

Власники нового балкона залишили теплий відгук і ми з вдячністю його також тут розміщуємо (див.фото). Дякуємо за довіру!

 

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Повний демонтаж старого балкона до плити балкона;
  • Зварювальні роботи, розширення плити балкона;
  • Заливка плити;
  • Панорамне скління балкона: монтаж металопластикових вікон і розширювального профілю;
  • Монтаж даху з сендвіч панелей;
  • Монтаж відливу;
  • Герметизація балкона.

Вогні нічного міста приносять свою романтику і, якщо Ви не любитель перебувати на балконі днем і дивитися на всю суєту, яка за вікном, то, може бути, Ви подивитися на свій балкон інакше у вечірній час? Використовуйте простір, який у Вас є (балкон, лоджію, веранду) по повній! Насолоджуйтесь їх затишком, красою вдень або ввечері самі, разом з сім’єю і своїми домашніми тваринами.

А якщо для цього потрібен ремонт, телефонуйте і пишіть нам для безкоштовної консультації. Ми постійно працюємо над “найбільше Портфоліо“, як сказав Власник даного об’єкта, щоб Ви могли бачити наш підхід до роботи і професіоналізм. Цінуємо кожного Клієнта!

+38 (067) 679 15 21
+38 (063) 679 15 21