Панорамні балкони ціна Львів

по вул. Моршинська, м. Львів

Панорамні балкони ціна або ціна скління балкона – найпопулярніші питання. Питання ціни завжди важливе і тому ми не озвучуємо поверхневі цифри, а робимо індивідуальний розрахунок вартості робіт саме вашого об’єкта. Чому ми не можемо сказати, яка ціна квадратного метра на балкон? Тому що це не об’єктивно. Усі балкони різні, мають свої особливості, а їхні власники мають свої побажання. Саме всі складові від стану балкона до бажання клієнта та вибору матеріалів становлять підсумкову вартість.

Хотілося б сказати, що якість робіт впливає на їхню вартість. Але у сфері ремонту балконів це не так, на наш величезний жаль. Наша мета – максимально професійне виконання роботи (тому оновлюємо як знання, так і інструмент, яким працюємо) з оптимальним співвідношенням за ціною для вас. Наша ціна ніколи не буде найвищою на ринку Львова, а навпаки може навіть виявитися найнижчою (часто про це чуємо після моніторингу ринку нашими клієнтами). Але є ті, хто називає високу ціну та дає погану якість. Тому просто знайте, що найвища ціна на балкони це не завжди про якість. Але, звичайно ж, якість матеріалів впливає на ціну (наприклад, трьохкамерний профіль дешевше п’ятикамерного одного і теж виробника)

 

Отже, ми готові озвучити вартість ремонту балкона, описаного тут тоді, коли розповімо вам для ясності його параметри та обрані клієнтом матеріали.

Також, ми готові вам безкоштовно зробити розрахунок ремонту вашого балкона.

 

Роботу на даному балконі ми зробили кілька місяців тому. Раніше ми вже співпрацювали з цими Замовниками та виконували у них скління лоджії.

Бічні сторони балкона Власники захотіли зробити глухими, тому для цього використали термопанелі. А ось фронтальна сторона балкона – повне панорамне скління.

За фактом були виготовлені дашок та відлив, який закриває край плити від деформації.

 

Після закінчення робіт Замовники залишилися задоволені результатом, який отримали.

 

Коротко про виконані нами роботи:

  • Демонтажні роботи;
  • Монтаж металопластикових вікон та конструкцій;
  • Виготовлення та монтаж дашка та відливу;
  • Герметизація балкону.