Панорамне скління балкона Rehau Львів

по вул. Уляни Кравченко, м. Львів

Власниця цього балкона звернулася в нашу компанію ще перед карантином з метою скління П-подібного балкона в новобудові на 8 поверсі.

Нами було запропоновано декілька варіантів скління балкона, Замовницею був обраний варіант панорамного скління балкона металопластиковими вікнами Rehau Euro-70 з двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Підлога на балконі буде підніматися до рівня підлоги кімнати, тому нами був даний розширювальний профіль по низу балкона 60 мм. також розширювальний профіль був змонтований зверху по периметру балкона для подальшого утеплення стелі.

На прикладі скління сусідських балконів ми показали Замовниці варіанти обробки бічних частин. Щоб балкон був герметичним і з боків не було видно будівельної піни нами був запропонований варіант додавання розширювачів по 40 мм. з боків і врізання їх у пінопласт. Ми успішно реалізували дане рішення і провели герметизацію з зовнішньої і з внутрішньої сторони.

Для виключення попадання вологи в середину балкона був проведений монтаж дашка. Також закрили відливом нижню бетонну плиту.

Балкон вийшов красивим і надійним.

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Панорамний балкон Rehau: монтаж металопластикових вікон і розширювачів;
  • Монтаж відливу;
  • Монтаж дашка;
  • Повна герметизація балкона.