Герметизація балкона від протікання

по вул. Братів Міхновських, м. Львів

Даний балкон був змонтований близько 1,5 – 2 роки тому, але на жаль, почав протікати. Перші 3 фото – скріншот з відео, яке нам прислала Замовниця. Як видно з фото, вода накопичувалася на підлозі, також вона текла по стінах і по вікнах.

Вартість нового балкона була не малою, так як на ньому встановлені хороші металопластикові вікна Rehau з надійною фурнітурою. Але, як показує наша практика, властивості вікон можуть бути абсолютно втрачені, якщо проведений невірний монтаж. Фірма, яка виконувала монтаж цього балкона, відмовилася усувати причини протікання, тому Замовниця з цього питання звернулася в нашу компанію.

Як було виявлено – на балконі не був встановлений відлив і не був загерметизований дашок. Звичайно, косі дощі на балконі, розташованому на 5 поверсі, зробили свою руйнівну роботу і принесли клопоти.

Нашою компанією “Ваш Балкон” були усунені причини протікання:

  • Встановлення відливу;
  • Герметизація дашка;
  • Герметизація бічних частин балкона між рамою і стіною;
  • Додатково в бонус від нас – герметизація всіх вікон в квартирі на стику з підвіконням.

Робота виконана якісно і надійно. Замовниця залишилася задоволена і сказала, що в разі виникнення проблем на другому балконі, звернеться в нашу компанію.

 

ЯКЩО ВИ ШУКАЙТЕ КОМПАНІЮ ПО РЕМОНТУ БАЛКОНА, ЛОДЖІЇ АБО ВЕРАНДИ

Ми вже не в перший раз усуваємо такі проблеми на відносно нових балконах, тому звертаємо на цей факт увагу кожного, хто шукає компанію для ремонту балкона, лоджії і веранди.

У своїй роботі нам не приємно мати справу з такими моментами, коли виконавець не несе гарантійної відповідальності. Послуги компанії, яка надає гарантію, можуть виявитися трохи дорожче, але з цього прикладу видно, що воно того варто, адже будь-які додаткові роботи на об’єкті для Замовника виявляться дорожчими.

Довіряйте свої балкони професіоналам і нехай Ваш балкон буде Вашою гордістю!