Ремонт балкона з склінням Львів

по вул. Скорини, м. Львів

На даному об’єкті ми дізналися як про нас відгукуються наші конкуренти. Це не єдиний випадок очорнення нашої репутації, про який ми дізналися, тому хочемо звернути увагу на цей момент і тих, хто вибирає компанію по ремонту балкона, і тих, хто пропонує послуги в ремонті балконів і лоджій.

Власниця цього балкона визначалася між нами і компанією-конкурентом (назву знаємо, але не називаємо), яка переконувала її в тому, що з нашого боку робота буде виконана неякісно і неякісними матеріалами. Замовницю насторожив цей момент і вона більш детально проаналізувала відгуки і роботи цієї компанії і нашої.

Ми піднімаємо це питання навмисне для того, щоб звернути увагу на порядність і професійну етику.

Майже в кожній сфері є своя конкуренція і це добре, тому що тільки в умовах правильної конкуренції зростає якість надаваних послуг і товарів. Тому, коли хтось хоче підняти себе за рахунок брудних слів на інших і красивої мови про себе – будьте більш уважні.

У перевагах роботи з нами https://vashbalkon.lviv.ua/ ми не написали шаблонних фраз, але вказали то, за що ми несемо відповідальність. Доводимо це не словом, а ділом.

 

А тепер повернемося до опису того, що ми зробили на об’єкті.

Виходячи з бюджету і призначення балкона, Замовницею був обраний металлпластіковий чотирикамерний профіль.

Робота виконувалася в два етапи (2 дні).

1 етап: повний демонтаж старого балкона до балконної плити і зварювання нової металевої конструкції – надійного каркаса з виступом вперед для встановлення металопластикових вікон.

2 етап: монтаж всіх комплектуючих.

 

На фото з внутрішньої сторони Ви бачите, що штапики бічних термопанелей не запакечени. Це зроблено за бажанням Власників, тому що вони хочуть закрити монтажну піну біля стіни з зовнішнього боку і помити конструкції.

 

Нашою компанією “Ваш Балкон” успішно виконаний ремонт балкона з склінням металопластиковими вікнами:

  • Повний демонтаж старого балкона;
  • Зварювальні роботи – зварювання металевого каркаса з виступом вперед по підвіконню;
  • Обробка металу;
  • Зовнішня обшивка балкона з виступом;
  • Монтаж металопластикових вікон та конструкцій;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація балкона.

 

Власниця залишилася задоволена нашою роботою. Дякуємо кожного за довіру!