Скління балкона під ключ Львів

Скління балкона з 2-ма напівколами було виконано по вул. Григорія Грабянки, м. Львів

На даному об’єкті перед нами стояло завдання і бажання Замовниці провести ремонт з засклінням 2-х балконів. Один з балконів був нестандартної форми з 2-ма напівколами, роботу на якому для простоти розуміння ми опишемо в даній публікації, а роботу на іншому – в наступній.

На прикладі скління сусідських балконів, у Замовниці вже було загальне розуміння конфігурації металопластикових вікон.

На балконі є перепади і заміри були неможливі без повного демонтажу старого балкона і зварювальних робіт.

Для встановлення вікон по проекту, необхідно було виконати зварювання металевої конструкції з виносом, на яку і будуть встановлені металопластикові конструкції. Таким чином була вирівняна основа парапету.

Для усунення перепаду по висоті був виготовлений і встановлений відлив, який враховує всі особливості і виключає можливість попадання води на балкон. До того, як ми приступили до роботи, Власниця балкона в своїх побажаннях до ремонту балкона акцентувала свою увагу на дашку, щоб він був достатньої ширини і не пропускав воду, так як старий балкон мав таку проблему.

Для більшого доступу природного сонячного світла повороти повинні були займати менше місця. Розподіл 9 вікон виконано таким чином, що вони все приблизно мають однакову ширину. Засклений нестандартний балкон гармонує з фасадом багатоповерхового будинку.

Складність будь-яких еркерні балконів полягає також в ідеальному монтажі на них відливів та дашків. Як бачите по фото, нам вдалося ідеально зістикувати всі переходи і зарізати бляху. Всі конструкції якісно зійшлися, було місце для монтажної піни і зліва, і справа. На фото також видно як відплив бездоганно прилягає до стіни.

Конфігурація поворотно-відкидних вікон узгоджена з Замовницею і продумана таким чином, щоб за вікнами можна було легко доглядати.

 

Всі побажання замовниці враховані і успішно реалізовані. Нами були виконані наступні роботи:

  • Демонтаж старого балкона;
  • Зварювальні роботи: зварювання виступу вперед на напівкруглому балконі;
  • Обробка металу;
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж відливу;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація балкона.

Замовниця висловила свою думку і враження у відгуку про нашу роботу, з вдячністю його прикріплюємо. З найкращими побажаннями дякуємо за довіру!


Якщо Ваш балкон також має нестандартну форму і для його скління потрібно продумати індивідуальну технологію – телефонуйте нам і ми зробимо все можливе, щоб запропонувати Вам найкраще рішення.