Теплий монтаж вікон по ДСТУ на балкон

Тепле скління балкона здійснювалося по вул. Богдана Хмельницького, м. Львів

На фото представлено тепле скління 2-х балконів в двокімнатній квартирі. Спочатку йдуть фотографії одного балкона, потім іншого. По розташуванню вікон і з вигляду з вікна Ви можете відрізнити один балкон від іншого.

У попередньому об’єкті “Теплий монтаж вікон по ДСТУ. Тепле скління квартири Львів” ми показали скління 2-х вікон в цій же квартирі також за технологією теплого монтажу.

 

Дані балкони будуть служити продовженням кімнати і кухні. Для збереження тепла на балконах (і в квартирі), усунення всіх можливих причин виникнення цвілі та інших неприємних проблем, які виникають на вікнах, Власники зробили тепле скління всієї квартири по ДСТУ (ГОСТ) з використанням ✔ теплого підстановлювального профілю, ✔ пароізоляційних і ✔ гідроізоляційних паропроникних стрічок.

Для скління всього багатоповерхового будинку Забудовником були обрані металопластикові вікна з п’ятикамерного профілю і трьохкамерного склопакета. Їх встановлення ми і робили.

На балконі з виходом на кухню планується встановлення затишних крісел. У кімнаті на балконі буде розташовуватися б’юті-куточок і масажне ліжко. Тому, для Власників було дуже важливо, щоб на рівні підвіконня не було промерзань і містків холоду в осінньо-зимовий період.

 

Використання перерахованих вище додаткових матеріалів в склінні квартири при її індивідуальному опаленні буде дуже економити витрати на опалення приміщення.


Якщо Вас також цікавить тепле скління балкона – телефонуйте для детальної консультації.

P.S. Після того, як на даних балконах будуть завершені внутрішні ремонтні роботи ми покажемо результат.