Енергоефективний монтаж вікон по ДСТУ

с. Пасіки-Зубрицькі, Львівська область

За відгуком про нашу роботу на даному об’єкті (прикріплений: див.фото) можна відразу зрозуміти вимоги (скління будинку по ГОСТ), якими керувалися Замовники при пошуку компанії, яка виконає тепле скління їх заміського будинку з сауною.

За бажанням Власників даного об’єкта при теплом склінні використовувалися одні з кращих матеріалів (на нашу думку виходячи з практики):

  • Металопластикові вікна Rehau з теплим склопакетом;
  • Внутрішні пароізоляційні стрічки і зовнішні гідроізоляційні паропроникні стрічки Soudal;
  • Монтажна піна FLEXIfoam SWS.

Нами було запропоновано провести заміну підстановлювального профілю з пластикового на теплий підстановлювальний профіль з екструдованого пінополістиролу, що дозволить виключити проблему “містка холоду” між підвіконням і рамою вікна.

Замовниками була вивчена тема теплого монтажу вікон і попередньо ними були підготовлені відкоси для подальшого монтажу вікон з стрічками.

До моменту монтажу була прогрунтована поверхню пройомів. Для кращої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних тіл) використовувався спеціальний праймер Prime & Fix – грунт для стрічок.

У місцях між рамою і теплим підстановлювальним профілем ми використовували внутрішні пароізоляційні стрічки з герметиком для повного виключення промерзання.

Для того, щоб встановити металопластикові двері без перегородок (за бажанням Власників), була замінена стулка в кожних дверях на стулку з більшим армуванням (відповідно, стулки дверей трохи товщі).

На даному об’єкті ми придбали прекрасний досвід і взяли для себе багато уроків для виконання аналогічних об’єктів в майбутньому.

 

По завершенню всіх робіт ми залишилися задоволені як самою роботою, так і спілкуванням з прекрасними Власниками цього об’єкта.

По завершенню ремонтних робіт в котеджі і сауні ми під’їдемо на об’єкт для встановлення ручок і заглушок.

 

При енергоефективному монтажі вікон по ГОСТ нами були успішно виконані наступні роботи:

  • Підготовчі роботи (невидимі 🙂 );
  • Теплий монтаж металопластикових вікон із застосуванням всіх вищеописаних матеріалів;
  • Герметизація.