Тепле скління квартири по ДСТУ

по вул. Богдана Хмельницького, м. Львів

У даній двокімнатній квартирі, де розташовуються 2 вікна і 2 балкона, об’єднаних з кімнатою нами був успішно виконаний теплий монтаж металопластикових вікон по ДСТУ.

Встановлення вікон за такою ж технологією на балконах цієї квартири Ви можете подивитися тут: “Тепле скління балкона по ДСТУ Львів“.

Як видно з фото – квартира знаходиться в новобудові і встановлення вікон здійснюється на нульовому етапі всіх робіт в ній.

Перші 3 фотографії – це демонстрація того, яким чином вікна встановлені від Забудовника.

Наступні 2 фото – то, як стандартний монтаж вікон від Забудовника виглядав в даній квартирі.

Для того, щоб розуміти де перше вікно, а де друге – дивіться на вигляд з вікна 😉

Нашою компанією “Ваш Балкон” монтаж вікон за технологією теплого скління здійснювався після їх демонтажу. На балконах (при переході по посиланню зверху) вікна ще не були встановлені Забудовником, тому процес був трохи спрощений.

 

Суть теплого монтажу вікон

Теплий монтаж вікон виключає конденсат на вікнах, наслідки надмірної вологи і містки холоду (по периметру вікна, на стику металопластикової рами і підвіконня).

Установка вікон виконується з дотриманням стандартних норм ГОСТів із застосуванням наступних додаткових матеріалів:

  • Теплого підстановлювального профілю з екструдованого пінополістиролу (планка під вікном, завдяки якій усувається місток холоду);
  • Внутрішні пароізоляційні стрічки;
  • Зовнішні гідроізоляційні паропроникні стрічки;
  • Спеціального праймера і монтажної піни.

Теплі вікна цієї квартири з зовнішньої сторони розташовуються на лінії засклених балконів.


Якщо Ви також піклуєтеся про те, щоб в Ваша квартира правильно “дихала”, не випускала тепло і не пропускала холод – чекаємо Вашого дзвінка для консультації!

За рахунок складності монтажу і застосування додаткових матеріалів теплий монтаж за вартістю вище стандартного, але і має в собі ряд величезних переваг.