Монтаж веранди

м. Городок, Львівська область

Узгодження

Власник даної веранди звернувся в нашу компанію по електронній пошті, прикріпивши фото, вказавши розміри і висловивши свої побажання по її склінню.

Більшість об’єктів, які ми виконали, знаходяться у м. Львові та за місто ми виїжджаємо не часто. Даний Клієнт виявився дуже наполегливим у вираженні бажання, щоб саме наша компанія робила скління його веранди.

В момент узгодження питання по відкриванню дверей, Замовник сказав, що не бачив на нашому сайті дверей, які б відкривалися так, як він хоче на його веранді. Пізніше при зустрічі ми йому показали об’єкт з нашого Портфоліо, де вже виконувалися подібні роботи.

Ця ситуація показала нам, що Замовник грунтовно підійшов до скління своєї веранди, розглянувши ринкові пропозиції, вибравши нас і дослідивши наші роботи.

Примітка

Якщо Ви плануєте зробити ремонт / скління балкона / лоджії / веранди, Ви також можете переглянути Портфоліо наших робіт (джерело різних ідей) і знайти той об’єкт, який відповідає Вашим очікуванням. Або, наше Портфоліо може стати для Вас попередніми підтвердженням якісного та професійного виконання робіт.

Заміри

Перед виїздом на об’єкт, нами був проведений попередній розрахунок вартості замовлення і озвучений Клієнту. В цей же день нами були успішно здійснені точні заміри на самому об’єкті. В ході замірів були внесені невеликі зміни за розмірами, типом відкривання вікон та виду порога.

Були наступні варіанти порога веранди:

  1. Металопластиковий поріг (звичайний). Його висота досягає близько 8 см. В даному випадку, коли вже покладена плитка, це створювало б великі незручності. Монтаж дверей веранди здійснювався на монтажну планку для монтажу зовнішнього відливу.
  2. Алюмінієвий поріг дав висоту 3 см. Саме такий поріг був узгоджений з нашим Клієнтом.

Зварювальні та монтажні роботи

Нашою компанією були успішно зроблені зварювальні роботи для монтажу конструкції з урахуванням існуючого даху.

Вхідні штульпові двері

По фото Ви можете побачити, що стулки штульпових дверей мають різну ширину: одна стулка є робочою (на ній знаходиться ручка), інша (менша за розміром) буде відкриватися в разі потреби. Для того, щоб стулка, яка розташовується до стіни, при відкритті не вдарялася об стіну, був доданий розширювач. Дані штульпові двері для входу на веранду робилися такої ж ширини, як і вхідні двері в будинок. Це зручно при транспортуванні габаритних меблів з дому / в будинок.

Металопластикові вікна з зовнішньої ламінацією

Скління веранди. Нами успішно були встановлені металопластикові конструкції з зовнішньої ламінацією під дерево.

Вікна (які відкриваються та глухі) були спроектовані таким чином, щоб на веранду потрапляло максимальна кількість сонячного світла.

Також були ідеально розраховані, виготовлені та змонтовані зовнішні відливи.

 

Замовник залишився задоволений. А для нас це найголовніше!