Скління лоджії з виносом вперед Львів

Скління лоджії німецькими вікнами Rehau здійснювалося у Львові по вул. Авраама Лінкольна

Власники даної лоджії звернулися в нашу компанію з метою її скління з виносом вперед по підвіконню. Вони подивилися всі недавно засклені лоджії і балкони в їх 15-поверховому будинку і побачили засклений балкон з виносом вперед, ремонт на якому робила наша компанія. Тому, за рекомендацією сусідів, вони звернулися до нас. На фото ми виділили лоджію даного Замовника і балкон, засклення якого ми робили раніше. Детально про наші роботи на ньому Ви можете подивитися, перейшовши за посиланням: Скління кутового балкона з виступом.

 

Довжина лоджії: 10,9 м.

Власники розуміли, що якщо робити засклення за таким же форматом, як у них було раніше (рівним, без виносу), то істотних змін на лоджії по відчуттях не буде. А для збільшення простору потрібно було винести лоджію вперед, тому робився широкий виступ по підвіконню.

Всі роботи виконувалися з урахуванням того, що лоджія має бути безпечною і не протікати від атмосферних опадів.

При детальній консультації ми продемонстрували етапи робіт на прикладі інших об’єктів в нашому Портфоліо.

Не мало важливий нюанс: Замовники не хотіли перегородок знизу і зверху + для максимального надходження природного світла не хотіли вузьких вікон. Конфігурацію вікон Ви можете бачити на фото. Вийшло дуже красиво.

Ми розуміли, що при такій довжині лоджії може бути втрачена жорсткість віконних конструкцій. Це було нами передбачено, враховано і після скління ми домоглися відмінного результату, який перевершив наші очікування і конструкція виявилася достатньої жорсткості.

Віконний профіль: Rehau Euro-Design 60.

Нами був запропонований і встановлений розширювальний профіль шириною 40 мм. для подальшого утеплення та оздоблення стелі.

На стороні, закритою термопанелью, буде встановлена шафа. Ширина термопанелі відповідає ширині шафі, щоб не було вкрадено додаткового світла.

На лоджію замовлені і встановлені москітні сітки.

 

Був дуже складний (але успішний) демонтаж, тому що конструкція була надійно приварена.

Замовники залишилися задоволені.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно зроблені наступні роботи:

  • Демонтаж старої лоджії;
  • Зварювальні роботи: зварювання конструкції для виносу лоджії вперед по підвіконню;
  • Обробка металу;
  • Вікна на лоджію: монтаж металопластикових вікон і конструкцій;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація лоджії.

Якщо Ви проаналізуєте хоча б пару наших об’єктів, Ви побачите, що кожен об’єкт – дуже індивідуальний, хоч з боку може здатися, що робилися подібні роботи. Кожен об’єкт містить в собі переваги і побажання свого Власника, з суми яких і складається кінцевий результат.

Індивідуальний підхід до кожного гарантуємо!