Скління балкона вікнами Rehau Львів

по вул. Стрийська, м. Львів

Власники даного балкона хотіли, щоб саме наша компанія виконувала скління їх 2-х балконів в квартирі, тому ми відразу домовилися про зустріч в конкретний день і час. У даній публікації ми робимо опис першого балкона. Опис другого – в наступній публікації: Скління балкона Rehau Львів.

Уточнивши мету використання цього простору, нами було з’ясовано, що балкон в подальшому може використовуватися як робоча кімната (кабінет). Відповідно, за бажанням Замовника був обраний п’ятикамерний профіль Rehau з двокамерним склопакетом.

Також, з урахуванням вищесказаного для подальшого утеплення балкона (стін і стелі) нами був запропонований монтаж розширювального профілю по периметру металопластикових вікон Рехау.

По фото видно, що нам довелося робити монтаж розширювального профілю до рами балконних дверей. Необхідно було реалізувати це рішення таким чином, щоб в місці стику розширювача і рами двері на балконі не було промерзань (продувань і т.п.).

 

За нашим спостереженням, більшість балконів в цьому багатоквартирному будинку були засклені без дашка. Ми, звичайно ж, теж могли зробити скління без встановлення дашка, але в даному випадку могли б виникнути наступні нюанси:

  1. Із зовнішнього боку необхідно б було закладати монтажну піну, яка в подальшому могла б просто посипатися;
  2. Виходячи з 1-го пункту, балкон міг стати відкритим для потрапляння атмосферних опадів (наприклад, при косому дощі).

Власники з нами були повністю згодні, що необхідно робити засклення балкона Rehau з дашком.

Як бачите по фото, з зовнішньої сторони всі стики рами зі стіною надійно загерметизовані герметиком. У Власників не буде необхідності із зовнішнього боку закривати монтажну піну, тому що ми це вже зробили.

Замовники залишилися дуже задоволені якістю і швидкістю виконаної нами роботи. Нам в свою чергу, також було приємно працювати на даному об’єкті з його Власниками.

 

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Демонтаж металевих поручнів;
  • Вікна Rehau на балкон, Монтаж металопластикових вікон та розширювального профілю Rehau;
  • Монтаж відливу;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація.