Монтаж дашка від протікання

по вул. Академіка Рудницького, м. Львів

Власник даного балкона звернувся в нашу компанію з необхідністю зробити дашок, який дозволив би затримувати воду, яка затікала в середину самої стелі (верхньої плити балкона). Він не знав як це зробити і відповідно звернувся до нас для розробки індивідуального рішення. На другому фото видно стелю перед початком робіт. Вона ще не встигла досить висохнути і Ви можете побачити велику пляму, яка постійно виникала після атмосферних опадів.

В процесі замірів ми виявили причину, по якій могла потрапляти вода і запропонували рішення.

Передня і бічна сторони різні по ширині, і в цьому була складність загибания і стикування дашка по місцю. Нам знадобився час для ідеального монтажу.

Колір: золотий дуб. Також для нас було важливо, щоб елементи кріплення були максимально близькі до кольору самого дашка.

Монтаж дашка. Дашок був шумоізольований і надійно захищений від атмосферних опадів.

Монтаж металопластикових рам був виконаний іншою компанією, яка не змогла вирішити проблему протікання, тому поки і не монтували склопакети.

Для нас ця ситуація показує, що якщо хтось спеціалізується виключно на встановленні вікон, при складних ситуаціях вони не можуть запропонувати комплексного вирішення. Самі вікна змонтовані добре і ми не з гордістю висвітлюємо цю проблему, лише хочемо показати, що бувають різні ситуації. З подібною картиною ми стикаємося не вперше.

Замовник залишився задоволений акуратністю і якістю виконаних робіт. Ми також)