Скління в новобудові

Ваш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон ЛьвівВаш Балкон Львів

по вул. Стрийська, м. Львів

На даному об’єкті нами успішно були виконані наступні роботи:

  • Демонтаж металопластикових вікон;
  • Заміна вікон: монтаж нових металопластикових вікон: балконні двері, балкон, лоджія;
  • Монтаж відливів;
  • Герметизація.

Заміна нових вікон в новобудові – далеко не перший наш об’єкт. Тому, купуючи квартиру в новобудовах, завжди звертайте увагу на якість вікон, які збирається встановлювати Забудовник. У даного Замовника ми здійснили заміну вікон у всій квартирі. Спочатку вікна були з п’ятикамерного профілю та двокамерного склопакета і, здавалося, з такими показниками вони повинні бути теплими. При демонтажі виявилося, що вікна від Забудовника були легкими, як картон, з мінімальним армуванням і поганої фурнітурою, яка швидко б вийшла з ладу.

Звичайно, дуже добре, коли господарям квартир в новобудовах не доводиться думати про якісні вікна, так як за них це вже зробив Забудовник. Але часто буває, що в новобудовах спочатку ставляться максимально бюджетні металопластикові вікна для економії грошей, виділених на будівництво, а потім вже Покупець цієї квартири визначає: залишати ці вікна або ж їх замінювати, що і зробив наш Замовник цього об’єкта.

Тому, на вікнах – не економте, щоб в подальшому не платити двічі і не псувати зроблений в квартирі ремонт.

Для будівельних організацій наша компанія пропонує якісні вікна, які не доведеться міняти їх Покупцям, за максимально вигідними цінами нашого міста.