Заміна вікон на балконі у Львові

по вул. Стрийська, м. Львів

Власник цього балкона зробив ремонт у цій квартирі 2 роки тому. За його словами, він робив ремонт уперше і як людина, яка не має професійних знань у сфері металопластикових вікон, оцінив їхній стан як задовільний та запитав для впевненості про їхню якість у Забудовника. Забудовник сказав, що встановив гарні вікна, і наш Клієнт йому повірив.

Два холодні періоди показали, що з вікон постійно дме (з усіх щілин). Цей балкон є продовженням спальної кімнати, тому було ухвалено рішення поміняти вікна перед настанням нових холодів, не дивлячись на зроблений ремонт.

Коли ми побачили вікна, стало ясно чому з них дме. Виявилося, що по висоті конструкції були короткими і над ними був отвір, який не був запінений. Звичайно, про теплоізоляцію мова зовсім не йшла.

Оглянувши сам профіль, ми навіть самі не зрозуміли якої він фірми. Був встановлений трьохкамерний профіль із однокамерним склопакетом.

 

Нами був запропонований та встановлений теплий німецький п’ятикамерний профіль Rehau Euro 70 з двокамерним енергозберігаючим склопакетом, наповненим інертним газом аргоном.

Узгоджуючи заміну вікон, було застережено, що ми зашкодимо укоси. Замовник це чудово розумів. У процесі роботи ми, звичайно, через це намучилися, бо хотіли, щоб ушкодження були мінімальними. До того ж заважали перила із зовнішнього боку.

Незважаючи на всі складнощі, робота йшла злагоджено. Всі конструкції ідеально зійшлись. Ушкодження стін були мінімальними незважаючи на габарити конструкцій.

 

З зовнішнього боку ми підібрали ламінацію вікон згідно кольору вікон на фасаді. Над вікнами встановлений розширювальний профіль.

Були замінені відливи та проведена їх шумоізоляція, щоб не було ефекту барабана, коли йде дощ.

Відлив ідеально зарізаний та змонтований.

З нашої ж ініціативи оброблена монтажна піна по периметру, тому що ми розуміли, що Замовнику самому це зробити не реально.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” була успішно виконана заміна вікон на балконі у Львові:

  • Демонтаж старих конструкцій;
  • Заміна вікон: монтаж нових металопластикових вікон та розширювальних профілів;
  • Монтаж відливу;
  • Герметизація балкону.

 

Наскільки задоволеним залишився Замовник – читайте у відгуку, який ми з вдячністю за надану нам довіру прикріплюємо.

Продовження робіт на даному об’єкті – у наступній публікації.