Archives:

Балкон під ключ Львів

За проектом багатьох багатоповерхових будинків в квартирах є балкони і лоджії, які є відмінним додатковим простором для практичного використання. Як і багато чого в нашому світі, балкони також вимагають за собою догляду, періодично потребують ремонтних та реставраційних робіт. Ми – компанія, що спеціалізується на будівництві та ремонті балконів. Ми відповідально підходимо до кожного об’єкту, проводимо […] Read more»

Монтаж сендвічу Львів

З чого складаються сендвіч панелі? Сендвіч панелі від англійського слова «sandwich», що в перекладі означає «багатошаровий бутерброд», є будівельним матеріалом, який має тришарову структуру і утеплювач. Утеплювач (мінеральна вата, пеноліуретан, поліізоціанурат, пінополістирол, скловолокно або поліпропілен) знаходиться між двома шарами жорсткого матеріалу, може бути металевим, складатися з ПВХ, ДВП або магнезитової плити. Всі шари сендвіч панелі […] Read more»

Будівництво балкона Львів

Балкон – це виступаюча площа зі стіни фасаду, яка зміцнена балками і має огорожу. У початковому вигляді балкон відноситься до неопалюваних приміщень, але все частіше зустрічаються реконструйовані балкони, які виступають як окрема частина квартири або поєднана з кімнатою / кухнею, яка має вбудоване опалення або систему теплих підлог. Різновиди балконів Балкон є не тільки прикрасою […] Read more»

Заливка плити під балкон Львів

Плита на балкон у Львові Плита полу на балконі виступає як головний елемент, який повинен відповідати певним вимогам техніки виготовлення і безпеки. Сьогоднішні можливості успішно нам дозволяють зводити балкони, не залежно від того, на якому Ви живете поверсі, а також здійснювати всі можливі ремонтні роботи на балконі / лоджії. Наша компанія Ваш Балкон (Львів) професійно […] Read more»

Останні коментарі

    Архіви

    Категорії

    • Немає категорій