Ціни

Ціна металопластикових вікон / Ціна на вікна Львів

При ремонтних роботах на балконі / лоджії і їх скління часто замовляється демонтаж старого і монтаж нового балконного блоку. Нижче ми приводимо ціни на віконні конструкції, які найчастіше зустрічаються в кімнатах, прилеглих до балкону або лоджії. При комплексному склінні квартири (металопластикові вікна в вітальню, металопластикові вікна для кухні, металопластикові вікна для дитячої кімнати) / будинку / офісного центру / будівель будь-якого призначення в нашій компанії «Ваш Балкон» м. Львів діють знижки.

Пряма співпраця з виробниками металопластикових вікон

Відмінною рисою металопластикових вікон від «Ваш Балкон» є пряме співробітництво тільки з перевіреними відомими виробниками, як самого профілю, так і фурнітури для вікон. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент продукції вітчизняного виробника Steko і зарубіжних виробників металопластикових вікон, таких якKBE, WDS, Rehau, VEKA, Perfect, Brugmann.

Металопластикове вікно для кожної кімнати має відповідати певним вимогам і щоб не помилитися з вибором, Ви можете зателефонувати нам для безкоштовної консультації. Також наш спеціаліст готовий до Вас приїхати для безкоштовних замірів і точних розрахунків вартості конкретно Вашого об’єкту.

На сьогоднішній день віконний ринок в м Львів досить широкий і завдяки його постійному моніторингу та аналізу, нам вдається для Вас робити кращі ціни, як на самі металопластикові віконні конструкції, так і на їх монтаж.

Ціна, яка вказана нижче, приведена без урахування монтажних робіт. Якщо приведені розміри на вікна відрізняються від тих, що необхідні Вам, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами, і ми Вам зробимо розрахунок вартості.

Ціна балкон вікно Ваш Балкон Львів

Скільки коштує вікно у Львові Ваш Балкон

купити замовити металопластикове вікно у Львові

Залишилися питання або потрібно зробити розрахунок? Телефонуйте нам за телефонами:

+38 (067) 679-15-21,

+38 (063) 679-15-21

або надішліть електронного листа на електронну адресу:vashbalkon.lviv@gmail.com.