Наша компанія «Ваш Балкон» працює за Договором.

Кожен об’єкт індивідуальний і розрахунок вартості об’єкту здійснюється безпосередньо з урахуванням його особливостей. Також виготовлення металопластикових і металевих конструкцій йде строго під конкретний об’єкт. Тому, якщо в момент співпраці Замовник розриває договірні зобов’язання, то йому передається весь сплачений товар.

Після підтвердження оплати розпочинається виготовлення конструкцій. Всі дані фіксуються в комп’ютерній програмі, тому внести зміни в процесі виготовлення конструкцій на заводі неможливо.

Передплата є гарантією зафіксованої ціни. У деяких випадках, коли ми не можемо назвати конкретну кінцеву вартість до початку робіт, ми обговорюємо із Замовником кілька цін за різними сценаріями. Це переважно стосується об’єктів, де потрібно реставрувати плити та проводити демонтаж їх аварійних частин. Не завжди вдається передбачити наскільки в собі плита аварійна. На об’єктах, де є конкретика, не в наших правилах займатися «накручуванням» ціни. Ціна завжди чітка і навіть якщо виникають непередбачені витрати, часто ми беремо їх на себе (кожний випадок розглядається окремо). Для нас важливим є збереження нашої репутації та задоволення наших Замовників від співпраці з нами.

Якщо замовлення металопластикових конструкцій здійснюється за замірами самого Замовника, він і несе відповідальність за розміри готового продукту.

Ми не несемо гарантійних зобов’язань, якщо не здійснюємо монтажні роботи. Гарантія на виконані роботи поширюється лише в тому випадку, якщо ми виконуємо весь цикл робіт: замір, виготовлення та монтаж конструкцій.

Кожен товар має свої терміни виготовлення і вони обумовлюються індивідуально.

Ми несемо відповідальність за товари з дефектами, товари, що були пошкоджені у дорозі або за товари, які були зіпсовані з нашої вини.

Гарантія на зварювальні та монтажні роботи від 1 року.

Цінуємо кожного нашого Клієнта та прагнемо створити всі умови для комфортної спільної роботи.