Найціннішим за нашими життєвими принципами та принципами нашої компанії є людина (в рамках роботи – наші Клієнти), тому для нас важливо, щоб ви почувалися комфортно при співпраці з нами або при роботі на нашому сайті. Ми відповідально ставимося до вашої особистої інформації (ім’я, номер телефону), які ми використовуємо для зворотного зв’язку.

Збір та обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства та дотримання правил захисту даних контролюється Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Гарантуємо, що дані, які реєструються на нашому сайті, не передаються третім особам і не використовуються будь-яким іншим способом. Вони зберігаються до того моменту, поки в цьому є потреба у виконанні тієї мети, на яку вони були відправлені.

Якщо є потреба передати Ваші дані третім особам для виконання наших з вами договірних зобов’язань (організаційна чи технічна мета), тоді вони будуть оброблятися строго від нашого імені за нашими вказівками.

Якщо Ви проти того, щоб ми фотографували Ваш об’єкт на різних етапах роботи на ньому та публікували на нашому сайті з описом виконаних робіт, повідомте нам заздалегідь. Також повідомите, якщо ви просто проти вказівки вулиці, по якій виконувалися роботи на об’єкті.

За наявності будь-яких інших питань, які не освячені на цю тему, просто зв’яжіться з нами.