Відгуки

Daryna
Позитивні: Якість, Професіоналізм.

Як швидко прийняли замовлення на балкон, так швидко його і зробили. Майстри свої справи! Все швидко і якісно. Однозначно рекомендую!

Клієнтський балкон
Михайло
Позитивні: Якість, Професіоналізм, Ціна / якість

Рекомендую. Хлопці молодці, зробили все швидко і якісно. Вікна теж хорошої якості, можна підібрати різні під свій бюджет. Ціни були попередньо обговорені і в кінці ніяких переплат не вийшло. Було приємно співпрацювати)))

Клієнтський балкон
ЗмійГо Ринич

Швидко та якісно, рекомендую. Реально вирішили проблему з радіусом на балконі.

Клієнтський балкон
Ira Fihel
Позитивні: Якість, Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, пунктуальність, Ціна / якість
Надзвичайно акуратно та швидко зробили повну реконструкцію балкону. Надали детальну консультацію з усіх питань. Рекомендую!
Клієнтський балкон
Valery Oleksyn
Позитивні: Ставлення до клієнтів, Професіоналізм, Пунктуальність, Ціна / якість

Робили демонтаж старих дверей і монтаж нових, демонтаж старих конструкцій на балконі і засклення балкону по-новому. Все швидко, вчасно, по домовленості по часу. Дуже вдячні.

Клієнтський балкон
Денис

Однозначно рекомендую! Немає жодних нарікань. Користувались послугами встановлення балкону. Хочется відмітити професіоналізм та підхід до клієнта: 1)людина приїхала майже відразу після дзвінка, в межах пів години “розклав все по поличкам”, склалось навіть відчуття що йому на перед хтось розказав усі наші з дружиною запитання 2) Постійно підримуєтся звязок, наприклад під час монтажу, коли мандраж бере, а чи не впаде це все , навіть пізно ввечері – завжди отримаєте своєчасну відповідь як заспокійливе 😉 3) Хлопці які займались демонтажем-монтажем, прості веселі люди і коли берутся до справи, відразу розумієш, що “руки ставились” не один рік ) 4) Робота виконана на відмінно, хоча проект був мега складний, настільки, що навіть признались самі – таке не робили ще, проте не побоялись,взялись і все виконали на 10 з 10!

Чесно незнаю щой сказати, все просто супер, в мене тепер балкон всім балконам балкон, просто король балконів серед балконів)

Клієнтський балкон
Андрій
Позитивні: Якість, Професіоналізм.

Засклили два балкони в квартирі. Зробили все швидко і якісно, з урахуванням всіх моїх побажань!

Клієнтський балкон
Іван

Вдячний – команда професіоналів зробили роботу на відмінно виправивши чужі помилки застосувавши великий досвід роботи і адекватна конкурентна ціна

Клієнтський балкон