Відгуки

Андрій
Позитивні: Якість, Професіоналізм.

Засклили два балкони в квартирі. Зробили все швидко і якісно, з урахуванням всіх моїх побажань!

Клієнтський балкон
Іван

Вдячний – команда професіоналів зробили роботу на відмінно виправивши чужі помилки застосувавши великий досвід роботи і адекватна конкурентна ціна

Клієнтський балкон
Олена

В нас балкона не було, були просто грати. Тепер в нас балкон з панорамним склінням. Тепер у нас світліше і тепліше, задоволені!!!

Клієнтський балкон
Ганна

Дякую за гарний та кваліфікований підхід до роботи. Працівники компанії якісно та оперативно виконують усі поставлені перед ними завдання (демонтаж парапету, стяжки, вікон та заміна високоякісними седвіч-панелями та вікнами ) попередньо узгодивши усі мої побажання. Хочеться особливо відзначити пунктуальність та оперативність, вперше побачила працівників які рівно о 8.00 постукали у двері та приступили до роботи. Для скління мого об’єкту запропонували безліч варіантів вікон та матеріалів для кріплень, дуже лояльні ціни, а якість натомість висока. Рекомендую звертатись до “Ваш балкон” і тішити своє око красою щодня багато років.

Клієнтський балкон
Ростик

Дякую, всім задоволений. Рекомендую!

Клієнтський балкон
Надя

Дуже дякую за балкон. Вибирала вас по відгуках і не помилилась. Справді балкон зробили дуже швидко, якісно, красиво. Задоволені новеньким балконом.

Клієнтський балкон
Маруся

Щиро дякую за балкон! Хлопці справжні професіонали, врахували усі мої побажання. Зробили швидко та якісно. Всім рекомендую?

Клієнтський балкон
Володя

Роботою задоволений. Було індивідуальне замовлення із демонтажем плити для того щоб зробити панорамну лоджію. Все зробили без проблем, робота була виконана якісно і досить швидко( за 2 тижні я вже мав готові балкон та лоджію) Із задоволенням рекомендую.

Клієнтський балкон