Панорамний балкон із штульповими вікнами Львів

по вул. Чорновола, м. Львів

Кожен наш об’єкт – унікальний, але серед усіх об’єктів існують ті, до яких проявляється особливий підхід як наш, так і їх Власників. Цей об’єкт, напевно, це один із тих випадків, бо сама Замовниця мала кінцеве детальне уявлення про те, яким він має бути наприкінці.

З першої нашої зустрічі їй вдалося створити в нашій уяві повну картину того, чого вона хоче аж до плитки, яка буде покладена при внутрішній обробці балкону. Завдяки такій детальній грі уяви робота стає цікавішою. Доводиться нестандартно думати, щоб зробити розрахунок буквально до міліметра всього, чим буде зайнята площа балкона.

Для Замовниці цей балкон був мрією і вона хотіла, щоб він став повноцінною частиною її квартири, місцем для усамітнення (з самою собою та природою) та відпочинку, а не місцем для збирання непотрібних речей.

 

Відразу було зрозуміло, що передня частина панорамного балкона має повністю складатися із металопластикових вікон зі склопакетом. Бічні сторони виконані з термопанелі і з внутрішньої сторони зашиватимуться деревом (як і весь балкон по периметру – підлога, стеля).

Замовниця знала якою буде підлога (якого розміру), відповідно було зроблено розширення плити (раніше балкон був вузьким). Також враховані розширювальні профілі, які монтувалися з боків та по верху вікон, за допомогою яких виконуватиметься внутрішня обшивка балкона.

 

Похмурий і сірий балкон перетворився на просторий, світлий та гарний.

Власниця панорамного балкона дала зворотний зв’язок, з радістю та вдячністю прикріплюємо її відгук.

 

Особливість цього панорамного балкона в тому, що передні вікна – штульпові (видно по фото) тобто між ними немає перегородки. Фото трохи передає вигляд, який відкривається з балкона, але в живу, звичайно, емоції зовсім інші.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” успішно виконано панорамний балкон зі штульповими вікнами:

  • Повний демонтаж старого балкона до балконної плити;
  • Зварювальні роботи. Розширення балконної плити. Заливання плити;
  • Монтаж металопластикових вікон та конструкцій;
  • Монтаж даху із сендвіч панелей;
  • Зовнішня обшивка плити;
  • Герметизація балкону.

 

Ми вдячні кожному Клієнту за те, що обрали нас! Ми радіємо, що таке маленьке приміщення в квартирі, як балкон або лоджія, може принести стільки позитивних емоцій!

Площа не велика, але приносить багато радості та задоволення, тому важливо все продумувати та не боятися реалізовувати свої бажання.