Ремонт балкону ціна. Ціна балкону. Ціна на вікна Львів

Скільки коштує ремонт балкона?

Будь-яка людина, купуючи товар чи послугу, хоче знати її вартість і що включає в себе ця вартість.

Коли нам задають питання: «Скільки коштує ремонт балкона у Вашій компанії «Ваш Балкон»?», бажаючи почути просто цифру «з голови» без огляду об’єкта, врахування його особливостей тощо, ми розуміємо, що людина просто порівнює пропозиції, вибираючи найдешевший варіант.

На щастя, ми не відповідаємо на питання про ціну в наступну ж секунду і, якщо Ви та людина, яка хоче якісний, надійний і професійний ремонт балкона, лоджії або веранди, давайте почнемо наше спілкування.

Ціна на балкон

Не можна всіх людей в світі лікувати одними ліками від нежиті і не всі люди в світі захочуть на сніданок яблуко. Ми всі різні і наші балкони (лоджії, веранди) – різні, а значить, потребують індивідуального підходу.

Спеціаліст по ремонту балконів на Вашому об’єкті відразу бачить всі нюанси, з якими Ви можете зіткнутися, а також побачить всі можливості і зможе дати пораду, виходячи з Ваших побажань, як і що можна поліпшити.

Здавалося б, що складного в озвучуванні ціни стандартного балкона за певними розмірами. Але ось що:

ЩО ВПЛИВАЄ НА ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ БАЛКОНА (ЛОДЖІЇ, ВЕРАНДИ):

  • Поточний стан об’єкта. Стан плити, стелі, парапету, стін. Ми дбаємо про Вашу безпеку і завжди прагнемо до того, щоб все, що ми зробимо – було надійним, якісним і безпечним. Ми ніколи не будемо ставити вікна на старий парапет (хоча бачили такі картини в нашому місті). Ми ніколи не будемо наварювати новий метал на старий з метою «про всяк випадок» його зміцнити. Ми ніколи не дамо менше металу, ніж це необхідно за технологією.
    Так, щось з перерахованого вище може незначно збільшити вартість Вашого замовлення, але вона швидко окупиться. Адже Ви робите ремонт не на рік і не на два, а на багато років і всі ці роки Ваш балкон повинен Вас тішити якістю і комфортом.
  • Матеріал. В нашій роботі ми використовуємо тільки сертифікований якісний матеріал, підбір якого йде під Ваші особисті побажання і під особливість об’єкта.
  • Профіль. Виробник металопластикового профілю (український профіль або німецький профіль вікон). Кількість камер в профілі. Кількість камер в склопакеті. Фурнітура. Конфігурація вікон: кількість глухих вікон і поворотно-відкидних вікон. Наявність фрамуг. Стандартна металопластикова ручка, яка йде в комплекті або противозламна ручка. Комплектація москітними сітками.

МИ Є 1 ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ З ЗАВОДУ, ТОМУ ПРОПОНУЄМО КРАЩУ ЦІНУ НА ВІКНА У ЛЬВОВІ.

  • Особливості об’єкта. Поділ з сусідами. Врахування подальшого утеплення балкона, лоджії та багато іншого.
  • Ваші особисті побажання. Від того, де повісити сушку для білизни до дизайнерських рішень.
  • Ваші можливості. Наш якісний підхід до вашого об’єкта не говорить, що це дорого. Він говорить про те, що ми пропонуємо якісну роботу. Враховуємо Ваші фінансові можливості.

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗА РОЗУМНИМИ ЦІНАМИ

Коли ми будемо працювати на Вашому об’єкті, Ви зможете переконатися в тому, що ми працюємо злагоджено, чітко, технологічно, не відволікаючись і не розтягуючи час. Саме тому, ми виконуємо роботу швидко і в обумовлений термін, а Ви не переплачуєте.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ПОРІВНЮЮЧИ НАШУ ПРОПОЗИЦІЮ З ІНШИМИ?

Ви знаєте багато, якщо прочитали все, що ми Вам говорили вище. Тому, просто уточнюйте ВСЕ, що входить у вартість.

Ми бачили непорядних виконавців і бачили навіть, як впала нова бетонна плита, залита майстрами, які економили на металі … Тому, в кожній сфері намагайтеся звертатися тільки до спеціалістів своєї справи.

Ми ж в свою чергу намагаємося бути максимально відкритими. Показуємо наші об’єкти в Портфоліо робіт: поетапні фото + детальний опис усіх робіт і нюансів.

До того ж, ремонт балкона у людини, яка ніяк не стосується питань будівництва та ремонту, схожий на вибір між 2-ма тортами, які можуть бути красиво прикрашені, але питання того, що буде під глазур’ю – таємниця, поки його не купиш і не відріжеш шматочок. Це як ПП десерт і десерт з пальмовою олією.

Ви можете бачити красиві фотографії, а ще Ви можете «потрапити» на красиву етикетку і спритний маркетинг. Ще раз повторюємо, що ремонт балкона робиться не на короткий термін, тому завжди аналізуйте: хто і що Вам пропонує.

У пошуку найнижчої ціни за послугу Вам можуть “перебити” наші пропозиції, тому тут доречно сказати словами Генрі Форда:

“Розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни”.

Тому, в усьому Вам бажаємо правильного вибору)

 

ТАК ЯК ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ БАЛКОНА У ВАШ БАЛКОН?

Думаємо, тепер Ви зрозуміли, чому ми не можемо Вам сказати цифру «з голови», а просимо фото Вашого об’єкта для попередньої оцінки і назначаємо заміри у Вас для детальної консультації. Ми хочемо, щоб співпрацюючи з нами, Ви залишилися задоволені!

! Для того, щоб дізнатися вартість ремонту балкона, лоджії або веранди в нашій компанії:

  1. Сфотографуйте Ваш балкон (лоджію або веранду);
  2. Надішліть фотографії нам на Viber, Telegram чи WhatsApp: +38 (063) 679 15 21, або на електронну адресу: vashbalkon.lviv@gmail.com.

А також, завжди телефонуйте для консультації.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ З НАМИ


Нижче в таблицях наведена ціна на стандартні конструкції вікон, прилеглих до балкону або лоджії.

! Зверніть увагу, що вартість вікон постійно змінюється у зв’язку зі зміною вартості на комплектуючі, метал, скло, фурнітуру тощо. Тому, потрібно приймати ціну в таблицях за орієнтовну. Точну ціну зможемо озвучити після перерахунку.

При ремонтних роботах на балконі / лоджії та їх заскленні часто замовляється демонтаж старого і монтаж нового балконного блоку. Нижче ми наводимо ціни на віконні конструкції, які найчастіше зустрічаються в кімнатах, прилеглих до балкону або лоджії. При комплексному склінні квартири (металопластикові вікна в вітальню, металопластикові вікна для кухні, металопластикові вікна для дитячої кімнати) / будинку / офісного центру / будівель будь-якого призначення в нашій компанії «Ваш Балкон» Львів діють знижки.

Пряма співпраця з виробниками металопластикових вікон

Відмінною рисою металопластикових вікон від «Ваш Балкон» є пряме співробітництво тільки з перевіреними відомими Виробниками, як самого профілю, так і фурнітури для вікон. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент продукції вітчизняного виробника Steko, WDS і виробників металопластикових вікон з німецького профілю Rehau, Aluplast, VEKA.

Металопластикове вікно для кожної кімнати має відповідати певним вимогам і щоб не помилитися з вибором, Ви можете зателефонувати нам для консультації. Також наш спеціаліст готовий до Вас приїхати для замірів і точних розрахунків вартості конкретно Вашого об’єкту.

На сьогоднішній день віконний ринок у Львові досить широкий і завдяки його постійному моніторингу та аналізу, нам вдається для Вас робити кращі ціни, як на самі металопластикові віконні конструкції, так і на їх монтаж.

У таблиці наводимо Вам вартість німецького профілю Rehau і українського профілю Steko, які користуються найбільшою популярністю в нашій компанії при склінні балконів, лоджій, квартир та приватних будинків.

Також, ми можемо для Вас зробити розрахунок вартості металопластикових конструкцій Aluplast, WDS, VEKA.

Вартість, зазначена нижче, наведена без урахування монтажних робіт. Якщо наведені розміри на вікна відрізняються від тих, що необхідні Вам, зателефонуйте за вказаними на сайті номерами, і ми зробимо розрахунок.

Залишилися питання чи потрібно зробити розрахунок? Чекаємо Ваших дзвінків та повідомлень!

Вартість вікна на кухню / в спальню
Ціна Профіль Фурнітура Склопакет
Steko3000S400, 58 мм. Кількість камер: 4. УкраїнаAXOR УкраїнаЕнергозберігаючий 4-16-4i
Rehau3920Euro-Design, 60 мм. Кількість камер: 3. НімеччинаG-U НімеччинаЕнергозберігаючий 4-16-4i
Вікно у вітальню / в кімнату
Ціна Профіль Фурнітура Склопакет
Steko3953S400, 58 мм. Кількість камер: 4. УкраїнаAXOR УкраїнаЕнергозберігаючий 4-16-4i
Rehau5015Euro-Design, 60 мм. Кількість камер: 3. НімеччинаG-U НімеччинаЕнергозберігаючий 4-16-4i
Балконний блок
Ціна Профіль Фурнітура Склопакет
Steko4188S400, 58 мм. Кількість камер: 4. УкраїнаAXOR УкраїнаЕнергозберігаючий 4-16-4i
Rehau5854Euro-Design, 60 мм. Кількість камер: 3. НімеччинаG-U НімеччинаЕнергозберігаючий 4-16-4i