Скління балкона недорого Львів

по вул. Юрія Липи, м. Львів

Балкон цього Замовника знаходиться на останньому поверсі. Старі конструкції були вже не в безпечному стані для перехожих (під балконом), тому Власник балкона хотів виконати його скління у недорогому, але надійному варіанті.

Після завершення роботи він залишив відгук, тому з вдячністю його прикріплюємо.

 

В процесі замірів були узгоджені зварювальні роботи на балконі (вирівнювання парапету для монтажу вікон), як виглядатиме балкон усередині та зовні та конфігурація вікон. Бокове вікно зроблене відкритим для обслуговування кондиціонера.

Збоку успішно виконали правильне примикання до стіни для герметичності з можливістю подальшого внутрішнього утеплення балкона.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” успішно виконано скління балкона металопластиковими вікнами:

  • Демонтаж старих конструкцій;
  • Зварювання металевої основи для монтажу вікон;
  • Зовнішня обшивка піднятої частини балкона; монтаж відливу;
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація балкону.

 

За відгуком Власника балкона нам стало зрозуміло, що на ринку за даними послугами є ситуації обману клієнтів. А точніше, по тому, як називається ціна вартості послуг і як вона змінюється в ході роботи.

Зазначаємо, що, приступаючи до роботи, ми фіксуємо ціну, яка прописується в Договорі і залишається незмінною.

Ситуації-виключення можуть бути пов’язані з балконами, де не видно повної картини без демонтажних робіт (найчастіше це стосується аварійних балконних плит у жахливому стані). Але й у такому разі ми погоджуємо з клієнтом усі нюанси і щодо роботи, і щодо її вартості.

Дорожимо своєю репутацією та цінуємо довіру кожного нашого Клієнта!