Прозорий балкон панорамний

по вул. Окружна, м. Львів

Раніше у цьому будинку ми вже виконували скління балкона. Але новий балкон – це завжди індивідуальний підхід як до об’єкта, так і знайомство з новими людьми – його Власниками. Ми вважаємо, що нам у цьому щастить, адже познайомитися з людиною з високими життєвими цінностями та на час ремонту її балкона (лоджії) зануритися у приємну співпрацю – це честь та успіх! Власниця даного балкона – не виняток.

Починаючи наше спілкування, вона чітко розуміла, яким новий балкон не має бути. З урахуванням нашого досвіду та великого Портфоліо з прикладами різних рішень на балконах Львова, ми змогли запропонувати варіант згідно з побажаннями Замовниці та продемонструвати, як він виглядатиме.

Особливий акцент робився на нижній частині балкона, і коли ми показали приклад одного об’єкта, який робили кілька років тому, Замовниця зрозуміла, що це саме те, що їй потрібне.

Коли є повне розуміння того, що потрібно, справа залишається простою – зробити це)

Перед нами стояло завдання виконати демонтаж старого балкона, виготовити нові віконні конструкції із зовнішнім закриттям балконної плити та дашком, а потім все загерметизувати.

Конфігурація вікон узгоджена та виконана з урахуванням їх зручності відкривання. Інакше зробити не могли, тому що балкон сам по собі вузький (Замовниця це розуміла).

 

Після завершення роботи ми отримали відгук, який з вдячністю прикріплюємо.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” успішно змонтований прозорий балкон.

  • Демонтаж старих конструкцій на балконі;
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж відливу – зовнішня обшивка плити;
  • Монтаж дашка;
  • Герметизація панорамного балкону.