Огородження на балкон і лоджію

Перила на балкон з металу

Дуже часто при капітальному ремонті старого балкона (лоджії) (для скління або просто зовнішньої обшивки профнастилом) ми робимо зварювання нового НАДІЙНОГО металевого каркаса (парапету). Ви можете в цьому переконатися, переглянувши наші роботи в Портфоліо.

Для любителів відкритих балконів або для тих, кому необхідний захист від випадіння ми пропонуємо металеві перила.

Ідеально точні геометричні форми металевих зварних поручнів (парапетів) з можливістю додавання декоративних кованих елементів зроблять Ваш балкон і / або лоджію безпечними та гарними.

Металеві перила на балкон зустрічаються найбільш часто і мають ряд переваг.

Переваги металевих перил на балконі / лоджії:

  • Довгий термін експлуатації, яким можуть «похвалитися» не всі типи огорожі. Однак, будь-яка річ потребує догляду, тому поручні на балконі (лоджії) необхідно буде періодично оглядати і при необхідності – підфарбовувати і обробляти від корозії.
  • Безпека від випадіння.
  • Краса. Якщо зварювальні роботи перил на балкон виконані професійно – вони будуть приносити Вам естетичне задоволення довгий час. Симетричність елементів і строго розрахована ширина вертикальних елементів створюють і надійність, і красу як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони балкона.
  • Стійкість до впливу атмосферних опадів.
  • Доступність.
  • Можливість прикраси балкона квітковими горщиками.

Наша компанія «Ваш Балкон» в своїй роботі використовує тільки якісні міцні матеріали. Метал після виконання зварювальних робіт обробляємо антикорозійним засобом і покриваємо фарбою.

Виготовляємо перила з заліза по Вашому дизайну або розробляємо дизайн індивідуально для Вас.

 

Чекаємо Ваших дзвінків для консультації.