Розсувні балкони

Основною відмінністю розсувних вікон є спеціальна конструкція, в якої встановлений роликовий механізм. Завдяки цьому, вікна не відкриваються в середину кімнати, а зсуваються по напрямних.

Говорячи про скління балкона/лоджії, необхідно розуміти з якою метою ця лоджія / балкон будуть використовуватися, тому що існує 2 типи скління балкона: холодне і тепле.

Необхідно відповісти на наступні питання:

1. Мета скління балкона / лоджії (утеплення, з’єднання балкона / лоджії з кімнатою, використання їх як робочий кабінет / місце відпочинку, оранжерея тощо)?

2. Чи будете Ви утеплювати балкон / лоджію після скління?

3. Чи є у Вашому домі особливості планування?

Відповівши на ці питання, ми будемо розуміти, який варіант скління балкона / лоджії для Вас буде оптимальним, тому що наша компанія Ваш Балкон (Львів) пропонує широкий спектр металопластикових вікон з різною фурнітурою від різних виробників.

Як зрозуміти який вид скління підходимо саме Вам?

Давайте розглянемо відмінності між холодним і теплим склінням.

Основне призначення холодного скління – захист балкона від атмосферних опадів (дощ, сніг); захист від пилу і вітру; захист від птахів. Всі ці переваги значно розширюють можливості використання балкона / лоджії для господарських потреб. Можна сказати, що холодне скління балкона створює «тамбурні зону» між вулицею і кімнатою, з якої здійснюється вхід на балкон / лоджію.

Для того, щоб Ваш балкон став комфортної кімнатою для відпочинку в усі пори року (особливо взимку), необхідно застосовувати тепле скління. Звичайно, це обійдеться дорожче, ніж перший варіант скління, але як результат – Ви отримаєте повноцінну окрему кімнату Вашої квартири, в якої зможете насолоджуватися відпочинком і проводити своє дозвілля.
Вибираючи тепле скління, часто проводяться і внутрішні роботи по утепленню парапету, полу і даху; в деяких випадках проводять опалення на балкон / лоджію (особливо стосується випадків, коли йде поєднання балкона / лоджії з кімнатою / кухнею).

В своїй роботі ми використовуємо поворотно-відкидні і розсувні металопластикові окн, останні з яких набирають все більшу популярність і мають свої переваги.

Переваги розсувних вікон

1. Одне з найголовніших, на що необхідно звернути увагу – це економія простору. За рахунок розсувний системи вікна не доставляють дискомфорту, коли немає можливості широко їх відчинити (наприклад, при відкриванні, де стільниця з’єднана з підвіконням або в разі, коли сушка для білизни близько розташована до вікна і т.д.).

2. Завдяки своїй технології розсувні вікна відкриваються за принципом шафи-купе, де стулки можна фіксувати на необхідної ширині завдяки спеціальному замку.

3. В них не складе труднощів скомплектувати москітні сітки і системи автоматики.

4. Фурнітура розсувних вікон, як і самі вікна, довговічна при правильному використанні.

5. Металевий каркас добре утримує конструкцію при поривах вітру, тому при відкритому зафіксованому вікні не буде додаткового шуму (відкриття / закриття рами).

 

Недоліки розсувних вікон

1. Недостатня звукоізоляція і теплоізоляція.

2. Можливість промерзання в зимовий період.

3. Низький захист від злому.

 

Таким чином, якщо Ви вибираєте холодний тип скління, розсувні вікна – для Вас, якщо Вам важливо збереження тепла взимку – ми рекомендуємо встановлювати звичайні поворотно-відкидні металопластикові вікна.

Ми завжди раді дати Вам безкоштовну консультацію по телефону або на місці об’єкта. Зателефонуйте нам або залиште повідомлення з питанням. Приклади наших робіт дивитеся в рубриці “Наші роботи”.