Ремонт балкона трикутної форми. Скління трикутного балкона

район вул. Топольна, м. Львів

Складність об’єкта полягала в тому, що він трикутної форми.

При склінні даного балкона перед нами стояло завдання: максимально зберегти висоту вікон, через які йде доступ сонячного світла в кухню. До того ж, балкон мав бути надійним та теплим.

Власник балкона був не проти, щоб ми варили каркас і робили зовнішню обшивку балкона профнастилом, але ми не хотіли застосовувати такий варіант через його недоліки: погана звукоізоляція, створення містка холоду і менш естетичний вигляд з зовнішньої сторони.

До роботи ми приступили тільки тоді, коли була продумана вся конструкція. Через її складність (і різні варіанти до того, як ми прийшли до єдиного рішення по склінню) заміри на об’єкті здійснювались 4 рази для точних розрахунків.

Нами була запропонована технологія скління балкона і, як видно по фото, робота виконана на високому рівні і високо оцінена Замовником.

Робота проводилася в запланований день, в який були великі вітрові навантаження. На якість роботи погодні умови не вплинули.

За словами Власника балкона, при моніторингу ринку по ремонту балконів, інша компанія пропонувала ціну за ремонт на даному об’єкті в 2 рази вище, ніж запропонували ми.

Ремонт балкона такої форми ми здійснювали вперше і тепер володіємо новим досвідом.

Нами успішно зроблені наступні роботи:

  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж даху з сендвіч панелей;
  • Монтаж відливів;
  • Герметизація.