Вікна з профілю VЕКА (Века) на балкон

Veka в кольорі Cherry Amaretto (Черрі Амаретто)

по вул. Академіка Лазаренка, м. Львів

Для нас цей об’єкт був дуже цікавим. Спочатку розглядалася багато варіантів скління даного балкона, починаючи з розсувних конструкцій, потім Власники балкона зупинилися на металлопластиковом склінні. Далі розглядався варіант виступу вперед по підвіконню, але в кінцевому результаті було прийнято рішення робити засклення балкона без виступу.

Профіль вікон повинен був бути в колір дерев’яного євробруса (для поєднання з склінням всієї квартири) і з цього почалося найцікавіше: підбір кольору в ламінації. Ця процедура виявилася досить довгою і вимагала комунікації з різними Виробниками вікон.

Схожий колір ламінації профілю ми підібрали в компанії VЕКА. Назва кольору: Veka Cherry Amaretto (Черрі Амаретто).

Виготовлення ламінованих вікон в такому кольорі було можливим починаючи лише з 5-ти камерного профілю, хоча Замовники не планували занадто тепле скління балкона.

Бокова ліва сторона була зроблена із застосуванням додаткового розширювального профілю. По верху вікон був також доданий 45-й розширювальний профіль.

З правого боку балкона виникли нюанси, тому що Замовники хотіли зробити праву сторону глухою. Спочатку Виробник сказав, що зробить термопанель такого ж кольору, як і профіль, але пізніше повідомив, що таке рішення неможливо. Нам довелося підбирати колір скла, який би зливався з профілем. На фото Ви можете побачити яке рельєфне з одного боку скло було вибрано.

Виготовлення металопластикових вікон в даній нестандартної ламінації зайняло 1,5 місяці.

Після того, як вікна були готові, ми приступили до роботи і виконали замовлення згідно всіх домовленостей з Замовником.

Замовник залишився задоволеним.

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Демонтаж старих конструкцій;
  • Монтаж металопластикових ламінованих вікон Века і комплектуючих;
  • Монтаж дашка;
  • Монтаж відливу;
  • Герметизація.