Заміна балконного блоку на штульпові двері. Заміна вікна в квартирі

по вул. Шафарика, м. Львів

Всі віконні конструкції в цій квартирі були від Забудовника. Замовник хотів поміняти балконні блоки на більш якісне рішення зі зміною виходу на балкон. У процесі спілкування з Замовником, їм було прийнято рішення поміняти також вікно в залі (заміна якого спочатку не планувалася) для того, щоб в квартирі було комфортно і більше не повертатися до питання зміни вікон після виконаного ремонту.

Часто буває, коли власники квартир роблять часткову заміну старих вікон в квартирі на нові, а після виконаного ремонту, бачачи різницю між старими і новими конструкціями, прибігають до заміни решти. Це призводить до втрати часу і до додаткових розтрат.

Встановлення нових дверних металопластикових конструкцій проводилося з урахуванням подальшого підняття статі (заміри висоти дверей нами виконані з урахуванням того, що в кінцевому результаті вони будуть за рівнем підлоги з плиткою та ламінатом).

Вибір: армований профіль Rehau.

Конструкція дверей: штульпові двері – дверна конструкція без серединного імпоста.

Мета замовника: теплі конструкції з максимальним проникненням природного сонячного світла. Завдяки конструкції штульпових дверей Замовник отримав повністю відкритий дверний отвір.

Спочатку двері планувалися без перегородки, але їх довелося розділити з-за висоти в 2,40 м. та ваги однієї конструкції в 150 кг. Також через велику вагу конструкцій при монтажі було використано додаткове кріплення рами.

Нашою компанією «Ваш Балкон» були успішно виконані наступні роботи:

  • Демонтаж старих конструкцій;
  • Демонтаж балконного отвору;
  • Монтаж нових металопластикових конструкцій.

Надалі в нашій компанії Замовником будуть придбані дерев’яні підвіконня з радіаторними решітками.