Бюджетний ремонт балкона

по вул. Яворницького, м. Львів

Власниця балкона хотіла замінити старе скління на ньому з урахуванням того, що нижня частина балкона буде глухою.

Такий варіант ремонту балкона для нас є бюджетно-стандартним. Тут можна було провести реставрацію балконної плити, але бюджет був обмежений і ми все зробили так, щоб балкон був надійним.

Були успішно демонтовані старі перила та зварений новий металевий каркас, який ми обшили із зовнішнього боку металевим гафрованим листом.

Для встановлення вибраний польський профіль Decco з однокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Змонтовано дашок та відлив. Вдало виконана герметизація.

 

Цей об’єкт для нас запам’ятався тим, що ми “потрапили” на ньому на 10 000+ грн. (десь між 11 000 та 12 000 грн., точно не пам’ятаємо). У вузькому проході через який виносився старий матеріал стояв холодильник. Старші діти (можна сказати дорослі люди) Замовниці спали, ми вирішили не включати світло, щоб їх не потривожити, і, за випадковим збігом обставин, зачепили дверцята холодильника, залишивши на них подряпину.

На фото цих дверей можна побачити як була невдала спроба замазати цю подряпину.

Холодильник був куплений близько 3 років тому і на ньому вже були вм’ятини, тому, дізнавшись вартість дверцят, ми запропонували дати цю суму на руки Замовниці, бо бачили, що за ці гроші можна було поміняти в цій квартирі вхідні двері, які були в поганому стані та поганої якості, а подряпину закрити магнітиком. Свіжого ремонту у квартирі не було, тому така принциповість для нас була не зрозумілою.

Але Замовниця була неухильною і ми замовляли нові дверцята від бренду цього виробника прямо із заводу в Німеччині.

 

Спочатку ми обговорювали з Клієнтом, що цей холодильник потрібно або забрати або закрити. Нас, можна сказати, підставили тим, що нічого не було зроблено.

Ми визнали свою провину, хоча момент справді спірний.

 

Інтуація нам підказувала, що краще відмовитися від цього об’єкта, але після наполегливого прохання Клієнта ми взялися до роботи. В результаті всіх робіт ми переконалися, що потрібно було слухати свою інтуїцію, яка просто вже звучить усередині від великого досвіду роботи з людьми.

Ми про це ніколи не говорили тут, але сьогодні на прикладі цього об’єкта показуємо, що іноді ми відмовляємо людям, які звертаються до нашої компанії. Відмовляємо не через те, що не можемо виконати роботу, а через те, що бачимо, що перед нами складна людина, співпраця з якою може принести нам додаткові проблеми.

 

Відносимося до цього як до досвіду і кожному Клієнту пояснюємо важливість підготовки квартири до демонтажних та монтажних робіт. Хоча виконуємо їх дуже акуратно.

Тут ми не скажемо нашу улюблену фразу, що всі залишилися задоволеними від виконаної роботи. Замовниця з новим балконом і з новими ідеальними дверцятами холодильника напевно залишилася задоволена, ми задоволені тим, як все зробили добре, але осад залишився.

 

Обіцяємо не зіпсувати двері вашого холодильника і будемо раді співпраці)