Ремонт плити балкона Львів

по вул. Коновальця, м. Львів

Узгодження робіт

Власник даного балкона звернувся в нашу компанію з питанням по ремонту балконної плити. Даний балкон не є прохідним, їм користувалися в побутових цілях. Як ми зрозуміли, Власник балкона зауважив великі тріщини, які пішли як на самій плиті, так і під нею.

Попередньо ми оцінили плиту по фото, котрі нам вислав Замовник, обговорили масштаб робіт.

Після оцінки плити на самому об’єкті ми узгодили з Замовником, що після зняття перил буде зніматися край плити на 15-20 см., за яким йдуть явні тріщини. При цьому ми говорили Замовнику, що є ймовірність того, що демонтаж буде більш масштабним. Опорою балкона служать рейки, на яких була залита піщано-цегляна основа.

Демонтажні роботи

При демонтажі плити балкона нам не треба було докладати великих зусиль, тому що вона почала сама вся зніматися. За погодженням із Замовником ми почали добиратися до “живої” плити і як видно по фото, на деяких ділянках демонтаж був зроблений на 50 см.

Монтажні та зварювальні роботи

Після демонтажних робіт ми продовжили конструкцію, яка дає гарантію того, що балкон буде надійним.

При монтажі металевих конструкцій була складність кріплення в саму плиту, однак з цим завданням ми успішно справились.

Заливка плити балкона

Після всіх монтажних і зварювальних робіт нами успішно була залита плита балкона.

Через декілька днів ми повернулися на об’єкт для того, щоб встановити поручні. Спочатку їх демонтаж ми проводили таким чином, щоб назад їх приварити (за бажанням Замовника).

Залита стяжка і покладена плитка.

 

P.S.

Якщо Ваша плита балкона також в аварійному стані – телефонуйте нам для детальної консультації. Ми оцінимо попередні витрати і зробимо Ваш балкон безпечним на довгі роки.

Іноді трапляється, що ми не можемо передбачити точних витрат, поки не знімемо частину плити, яка вже явно обсипається (хоче впасти). Цей об’єкт цьому доказ.

Ми припускали, що демонтаж плити буде меншим, а виявилося, що плита була в гіршому стані, ніж це було візуально видно. Знадобилося більше металу і бетону.

Подбайте про себе і про своїх сусідів, подбавши про плиту свого балкона!