Капітальний ремонт балкона із зварювальними роботами

скління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балконскління балкона Львів Ваш Балкон

по вул. Таращанська, м. Львів

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Повний демонтаж старого балкона;
  • Зварювальні роботи: зварювання каркаса для нового балкона по всьому периметру з виступом вперед, зварювання держателів для білизняних вірьовок;
  • Зовнішня обшивка балкона;
  • Монтаж металопластикових вікон;
  • Монтаж даху;
  • Герметизація.

Демонтажні роботи балкона

На даному об’єкті особливу увагу хочеться звернути на етап демонтажних робіт. Дах балкона спочатку був продовженням даху будинку, який від часу почав осипатися (старий шифер). По фото видно, як шифер акуратно нами зрізаний по периметру балкона, на якому проводився ремонт, що стало можливим завдяки нашому досвіду і страхувальному обладнанню.

Звертаємо Вашу увагу на те, що подібні делікатні роботи необхідно довіряти професіоналам, які мають досвід здійснювати складні роботи на висоті.

Дах на балконі

На даному балконі виконано монтаж даху з металевих листів за бажанням Замовника. Дах закріплений на звареному каркасі, який дає додаткове зміцнення і можливість його утеплення.

Залишена не засклена ділянка між сусідами, яку Ви можете побачити на фото кінцевого результату – загальна територія двох сімей-сусідів.

 

Якщо Ви також плануєте зробити ремонт балкона, – будемо раді Вашим дзвінкам: беремося за будь-який рівень складності на будь-якій висоті.