Панорамне скління львівського балкона

по вул. Чорновола, м. Львів

Власник даного балкона звернувся в нашу компанію з метою ремонту та скління балкона, який розташовується на останньому поверсі.

Даний львівський балкон був в аварійному стані, тому виконувати монтаж вікон в даному стані плити було неможливо.

Ми запропонували варіант по правильному ремонту балкона з підняттям підлоги, як це і хотів Замовник. Запропонований нами варіант був вигідним по фінансових вкладеннях.

У Замовника були залишки сендвіч панелей, які він використовував раніше в перекритті ангара. За його бажанням, дані сендвіч панелі були використані нами в перекритті даху балкона.

Для того, щоб плита балкона не руйнувалася під впливом атмосферних і вітрових навантажень, ми її закрили з зовнішньої сторони профнастилом.

Заливати стяжку на посилену плиту полу буде сам Замовник (за домовленістю).

 

Також по фото видно, що в сусідському балконі знизу не було дашка (він був знесений вітром і на балкон постійно проникали атмосферні опади). Власниця цього балкона принесла нам дашок і ми його для неї змонтували.

 

Нашою компанією “Ваш Балкон” були успішно виконані наступні роботи:

  • Повний демонтаж старого балкона;
  • Зварювальні роботи: посилення плити підлоги з її підняттям;
  • Монтаж металопластикових конструкцій. Панорамне скління балкона: знизу – термопанель, зверху – склопакет;
  • Монтаж даху з сендвіч панелей;
  • Монтаж сусідського дашка;
  • Зовнішня обшивка плити;
  • Повна герметизація балкона.

 

На всіх об’єктах ми намагаємося робити максимальну кількість фотографій на різних етапах роботи для того, щоб Ви могли проаналізувати наш підхід до роботи і її якість.

Деякі львівські балкони знаходяться в критичному аварійному стані. Як бачите за цим прикладом, ми готові за них взятися, тому телефонуйте нам для безкоштовної консультації та розрахунків вартості.