Металопластиковий балкон ціна Львів

по вул. Корольова, м. Львів

Металопластиковий балкон ціна – найпоширеніший пошуковий запит. Але ніхто ніколи вам не зможе сказати точної цифри ремонту вашого балкона, не побувавши на вашому об’єкті. Можна назвати приблизну вартість по фото (це може зробити тільки досвідчений майстер), можна озвучити ціну на вікна заданих параметрів, але неможливо написати точні ціни, на які ви можете орієнтуватися, адже кожен балкон індивідуальний (+ періодично змінюються ціни на матеріали).

Перед вами на фото металопластиковий балкон. Для того, щоб він став таким, як на кінцевому фото, знадобилося:

  • Провести демонтажні роботи;
  • Зварити новий металевий каркас;
  • Обшити каркас балкона із зовнішнього боку;
  • Встановити вікна на балкон;
  • Встановити дашок та відлив;
  • Провести герметизацію балкона.

Балкон був вузьким та довгим. За бажанням Замовників він ставав прямим без виступу. Конфігурація вікон виконана таким чином, щоб на балконі було зручно користуватися сушкою для білизни.

 

Ціна на балкон у Львові залежить і від обраного профілю, і від склопакета, і від інших матеріалів. Ціна залежить і від часу, який витрачено на ремонт об’єкта (чи були підготовчі роботи, чи всі роботи виконувалися в один день). Хочеться відзначити тут, що є такі несумлінні майстри, які можуть робити ремонт вашого балкона цілий тиждень (який можна зробити за 1-2 дні), але, звичайно, ви за це заплатите. Ми одного разу спостерігали таку картину і просто поспівчували власникам балкону.

Металопластиковий балкон – це практично, красиво та функціонально. Залишається тільки при виборі виконавця бути впевненим у його репутації та порівнюючи ринкові ціни, порівнювати їх за однаковими параметрами для ясності загальної картини.

Завжди будемо раді Вам допомогти в ремонті/склінні Вашого балкона/лоджії.

P.S. Приблизну вартість озвучуємо по телефону, виходячи з фото та розмірів балкону.