Накриття плити перекриття Львів

по вул. Стрийська, м. Львів

Власниця цієї лоджії звернулася до нас з необхідністю її скління. В процесі з’ясувалося, що необхідно також провести ремонт даху, який постійно протікав з різних сторін. По фото видно край, який вже значно був зруйнований, і через який постійно просочувалася вода.

Спочатку ми запропонували варіант перекриття даху профнастилом. Лоджія розташовується на 14 поверсі, на який йдуть великі вітрові навантаження. ОСББ будинку мав раніше якийсь негативний досвід по перекриттю даху (мабуть, робота була неякісно виконана і перекриття зірвало вітром) і був категорично проти перекриття даними способом.

Ми не стали сперечатися з ОСББ і знайшли другий варіант – перекриття даху руберойдом.

Складність: 14 поверх, шифер, встановлений на даху будинку і висота 5 метрів (від даху будинку до плити перекриття лоджії). Але ми успішно впоралися.

Також спереду і з боку необхідно було закрити металом і спеціальним розчином від протікання ділянки, де цегла відходила від стіни і розсипалася.

Ми приступили до роботи тільки тоді, коли продумали всі деталі.

Руберойдом також закрили всі примикання. Для цього використовували кращий матеріал, який тільки може бути для такого виду робіт, на який сам виробник дає гарантію 50 років.

Скління лоджії буде здійснюватися пізніше, чекаємо виготовлення вікон.

Накриття плити перекриття виконано успішно.