Панорамні вікна у будинку

по вул. Рубчака, м. Львів

На прикладі даного об’єкта ми можемо показати, що можуть бути різні панорамні вікна як за різними рівнями його поділу, так і за призначенням приміщень: в квартиру, будинок, на балкон/лоджію або як звичайне вікно в кімнаті.

В даному випадку виконувалося скління балкона панорамними вікнами. Побажання: скління з максимальним проникненням природного світла як на балкон, так і в прилеглу до нього кімнату.

Зварюванням нової металевої основи для монтажу вікон вирівняно рівень підлоги щодо рівня підлоги в кімнаті. Після подальших ремонтних робіт не буде перепадів по підлозі.

Конфігурація вікон, їх поділ та параметри узгоджені із Замовницею. Обрано німецький трикамерний профіль Rehau Euro 60 з фурнітурою G-U. Над вікнами встановлені розширювальні профілі для утеплення стелі.

Надалі на балконі висітимуть тюлі, що створить додатковий затишок у цьому приміщенні.

 

Отже, панорамні вікна у будинку Львів були змонтовані у наступних етапах:

  • Демонтаж старого балкона до плити;
  • Зварювальні роботи;
  • Встановлення металопластикових вікон та конструкцій;
  • Монтаж дашка та його обезшумлювання;
  • Монтаж відливу; закриття звареної основи для монтажу вікон;
  • Герметизація балкона.

 

Дивлячись на фото “до” та “після” ми бачимо чудово виконану роботу. Нею залишилася задоволена Власниця балкона і ми.

Шукаєте панорамні вікна у квартиру чи панорамні вікна у будинок? Ми будемо раді вас проконсультувати, запропонувати найкраще рішення за ціною та якістю та, звичайно ж, виконати професійний монтаж нових конструкцій. Нагадуємо, що у новобудовах виконуємо теплий монтаж вікон з використанням пароізоляційних та гідроізоляційних стрічок.