Перекриття даху на балконі

по вул. Стрийська, м. Львів

В попередній публікації ми робили опис об’єкта, якому належить цей дах: Ремонт і скління балкона проводився на останньому поверсі.

Балкон протікав і формат його старого дашка зробив для голубів відмінне місце для гніздування, що приносило дискомфорт для Власників балкона.

Перекриття даної даху ми зробили як подарунок від нашої компанії на додаток до всіх робіт на об’єкті.

 

Перекриття даху. Фото відображають обсяг і якість виконаних робіт.

Балкон був з виступом вперед і без повного перекриття даху у голубів б знову з’явилася можливість сидіти між дашком балкона і плитою перекриття.

Яке рішення ми застосували по перекриттю даху ми показувати і розповідати не будемо, так як це наша власна і вдосконалена розробка.

В процесі роботи були незначні незручності по кріпленню основи до фасаду, але ми з цим впоралися, продумавши цей нюанс заздалегідь.

 

Через декілька днів після завершення робіт на даному об’єкті ми спілкувалися з Замовницею і вона з радістю повідомила, що випробування водою після зливи дах і дашок пройшли успішно.


Якщо у Вас також є балкон з подібними проблемами або для Вашого балкона необхідно розробити індивідуальне рішення, тоді будемо раді Вам допомогти.