Скління балкона з розширенням по плиті та підвіконню

по вул. Угорська, м. Львів

Цей об’єкт був для нас по-особливому цікавим і ми відразу ж захотіли на ньому працювати, як побачили в день замірів. Балкон з нестандартними за висотою перилами (нижче рівня колін) і широким підвіконням.

Власники балкона підійшли дуже відповідально до ремонту балкона. В них було бажання збільшити балкон по периметру плити підлоги і зробити великий виступ по підвіконню. Крім цього – поставити теплі енергозберігаючі вікна. Але було одне АЛЕ – Власники з великою обережністю вибирали виконавця даних робіт, так як балкон буде об’єднуватися з прилеглою кімнатою. Балконний блок буде повністю демонтувати з частиною стіни під вікном. Розмір світлового отвору по завершенню робіт буде: 2100-2200 мм. по ширині на висоту 2100-2200 мм. У Замовника було питання: “Якщо розвантажуються ці опори і навантажується балконна плита – чи буде балкон безпечним і як його максимально таким зробити?”.

Ми мали рішення для цього об’єкта по зварюванню і кріпленню конструкції розширеного балкона, так як вже неодноразово виконували подібні роботи. Однак в родині Замовника є людина, яка багато років присвятила себе будівельній сфері, і запропонувала ще більше посилити цю конструкцію, так як були побоювання через негативний досвід (бачили як падали балкони цілими стояками).

Відповідно, ми запропонували об’єднати кілька технологій за якими ми робимо розширення балконів. Ми розвантажили “слабке місце” – місце світлового отвору (місце об’єднання балкона з кімнатою) і таким чином навантаження розподілилося по всьому периметру і знялося з цієї ділянки.

Коли була зварена сама конструкція ми погодили її з Замовниками і після цього виконали заливку розширеної плити.

Звичайно, технічно ми не будемо показувати деталі конструкції тут на фото, але зможемо показати їх кожному нашому Замовнику при виконанні подібних робіт.

Надійність не створює велика кількість металу, надійність залежить від вірного технічного рішення по зварюванню такого обсягу металу.

Наступний етап – перила з виступом по підвіконню.

На балконі встановлений п’ятикамерний профіль Rehau з двокамерними енергозберігаючими склопакетами, наповненими інертним газом аргоном. По верху вікон даний розширювальний профіль для утеплення стелі.

Дах виготовлений із сендвіч панелей.

Під нижню частину вікон герметично встановлений теплий підстановлювальний профіль.

За нашою ініціативою на дах встановлені сніготримачі.

 

Господар балкона залишив нам детальний і приємний відгук, слова з якого ми процитували в назві цього об’єкта. Ми дуже вдячні за теплі слова і довіру. Будемо раді побачити готовий результат після внутрішніх робіт на балконі і в кімнаті, з якої він буде об’єднаний.

 

Отже, нашою компанією “Ваш Балкон” успішно виконано скління балкона з розширенням по плиті і підвіконню:

  • Повний демонтаж старого балкона;
  • Розширення по плиті: зварювальні роботи і заливка плити;
  • Зведення каркаса: зварювання парапету з виступом вперед по підвіконню, обробка металу.
  • Зовнішня обшивка балкона з виступом вперед;
  • Скління: монтаж металопластикових вікон з розширювальним і теплим підстановлювальним профілями;
  • Монтаж даху з сендвіч панелі;
  • Герметизація.